fbpx

Jaunieji krepšininkai – Velykų čempionai!

Dalintis:

Pandemija sutrukdė jauniesiems Tauragės krepšininkams garsinti gimtojo miesto vardą Europoje. Tauragėje turėjusios vykti Europos jaunimo krepšinio lygos varžybos nukeliamos neribotam laikui, bet sportininkai ir toliau aktyviai ruošiasi sezonui ir dar tikisi perrašyti Tauragės krepšinio istoriją. Velykinis savaitgalis jiems buvo itin sėkmingas.

Tauragės krepšinio mokyklos treneris Ovidijus Ežerskis 2007 metais gimusius jaunuosius krepšininkus karantino metu sportuoti kvietė namuose.

– Kad nedingtų motyvacija, rengėme virtualius susitikimus su garsiais Lietuvos krepšininkais. Jie žaidėjams pasakojo apie sportininko kasdienybę. Kiek atlaisvėjus karantino sąlygoms ir leidus profesionalioms komandoms susiburti, pradėjome treniruotes salėje. Praėjusį šventinį savaitgalį pirmą kartą po karantino dalyvavome turnyre. Jis mums buvo ypač svarbus, – sakė treneris O.Ežerskis.

Per dvi dienas Kėdainiuose vykusiame Velykiniame krepšinio turnyre tauragiškiai žaidė su penkių priešininkų komandų varžovais. Jaunuoliai išplėšė visas penkias pergales ir tapo čempionais.

– Įveikėme šeimininkų Kėdainių SC komandą, taip pat Kauno KM „Žalgiris“ jaunuosius krepšininkus, Klaipėdos KM atstovus, Šiaulių KA „Saulė“ auklėtinius ir Kauno NKA krepšininkus. Mūsų auklėtiniai tapo čempionais, – džiaugėsi treneris.

Pasak O.Ežerskio, prieš pirmąjį turnyrą buvo kilę įvairių baimių, bet auklėtiniai įrodė, kad per karantiną krepšinio neapleido. Į Tauragę jaunuoliai parvežė ne tik čempionų titulus. Naudingiausiu komandos žaidėju pripažintas Vakaris Martutaitis, o tritaškių konkursą laimėjo Deimantas Jonikas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą