Jaunosios tauragiškės šachmatų čempionate žaidė puikiai

Dalintis:

Vilniuje vykusiuose greitųjų ir „Žaibo“ moksleivių šachmatų čempionatuose puikiai pasirodė Tauragės šachmatų klubo „Tauragis“ šachmatininkės Austėja Armoškaitė ir sesės Ieva, Eglė, Rūta ir Laura Grikšaitės.

„Žaibo“ čempionate antrąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Austėja ir Eglė, trečiąsias – Ieva ir Laura, o Rūta pelnė šeštąją vietą. Greitųjų šachmatų čempionate Eglė savo amžiaus grupėje buvo pirma, Rūta – antra, Ieva – trečia, o Austėja ir Laura užėmė ketvirtąją ir penktąją vietas.

„Žaibo“ čempionate gerai žaidė ir Tauragės sporto centro berniukai šachmatininkai. Vyresniųjų grupėje Mykolas Grytė pateko į stipriausiųjų penkioliktuką, o Kajus Barščiauskas ir Matas Preikšaitis – kiek žemiau. Mažiausiųjų turnyre geriausiai sekėsi Adomui Viliui Kybartui – jis aštuonmečių dešimtuke, kiek žemiau – Paulius Gudaitis, Matas Mičiulis, Benas Arlauskas, Herkus Grigaliūnas – visiems jiems tai pirmosios pamokos respublikinėse varžybose ir visos pergalės dar prieš akis.

Pageidaujantys išmokti žaisti šachmatais laukiami Sporto centro šachmatų klube (Prezidento g. 27A, antras aukštas) pirmadienį, ketvirtadienį ir penktadienį nuo 15 valandos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą