fbpx

Jaunučių badmintono čempionas – tauragiškis

Dalintis:

Tauragėje, ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse, vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeninis badmintono čempionatas, kuriame Tauragės sporto centro badmintonininkas Nojus Tenikaitis laimėjo aukso, sidabro ir bronzos medalius.

,,Bastilijos‘‘sporto komplekse vykusiame Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeniniame badmintono čempionate dėl čempionų vardo veržėsi 23 berniukai ir 27 mergaitės iš dešimties šalies miestų.

Pirmiausia vyko mišrių dvejetų varžybos, kuriose N.Tenikaitis žaidė poroje su vilniete Jorūne Šalnaite. J.Šalnaitę treniruoja tauragiškis, Nojaus trenerio Jono Šilerio buvęs auklėtinis Ramūnas Stapušaitis. Tai buvo puikus jaunųjų badmintonininkų tandemas. Nojus ir Jorūnė laimėjo visus keturis susitikimus ir iškovojo Lietuvos jaunučių čempionų taures.

Berniukų dvejetų varžybose N.Tenikaitis su partneriu iš Vilniaus D.Leonovič pralaimėjimą patyrė tik finale, tad abu turėjo tenkintis sidabro medaliais.

Vienetų varžybose N.Tenikaitis be pralaimėjimo pasiekė pusfinalį. Deja, į finalą nepateko, nes pralaimėjo (11:21, 14:21) būsimam šalies jaunučių čempionui iš Vilniaus. Kovoje dėl bronzos medalio tauragiškis nugalėjo (21:8, 21:18) kaunietį K.Sakalauską.

Vienuolikmečiai tauragiškiai Paulius Alijošius ir Jogaila Altaravičius, šiose varžybose laimėjo po vieną susitikimą. Jie pasidalino 13-14 vietomis. Varžėsi 23 badmintonininkai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą