fbpx

Karatė sportininkė iškovojo 1-ąją vietą

Dalintis:

Kėdainiuose vykusiose Lietuvos respublikos moksleivių taurės varžybose susirinko daugiau nei 900 karatė besimokančių vaikų iš visos šalies. Varžybose dalyvavusi tauragiškė Gabija Gruzdytė iškovojo 1-ąją vietą.

Sekmadienį Kėdainiuose vykusiose Lietuvos respublikos moksleivių taurės varžybose dalyvavo ir tauragiškių desantas iš kioušin karatė klubo „Taurus“. Kaip pasakojo vaikus treniruojantis Gintaras Cemnalianskis, į varžybas savaitgalį traukė 22 klubo nariai.

Varžybų nuostatos šįkart buvo griežtos – negalėjo dalyvauti šalies rinktinės nariai. Tai leido ramiau atsikvėpti ir labiau savo jėgomis pasitikėti visiems susirinkusiems dalyviams.

Apie varžybų eigą paklaustas treneris neslėpė pačios Gabijos Gruzdytės pasakytų žodžių – „kada, jei ne dabar?“ „Versmės“ gimnazijoje besimokanti mergina 16-18 metų dalyvių tarpe +65 kg kategorijoje atlaikė dvi kovas. Nugalėjusi visas savo varžoves mergina iškovojo 1-ąją vietą.

– Varžybos didžiulės: 8 tatamiai, daugiau nei 900 dalyvių iš visos Lietuvos. Todėl manau, jog laimėjo visi, kurie važiavo į varžybas, nes sugebėjo susiorientuoti, nepasimesti ir dar kovas atlaikyti. Treniruotės ir varžybos yra vienas kitą papildantys dalykai, o Gabija dirba labai daug, – džiaugėsi pelnytu laimėjimu treneris G.Cemnalianskis.