Koronavirusas sujaukė ir Tauragės krepšinio komandos planus

Dalintis:

Siaučiant COVID-19 pandemijai sporto srityje planuoti laiką tapo labai sunkiu uždaviniu, tuo įsitikino „Tauragės“ krepšinio komanda, rungtyniaujanti Regionų krepšinio lygoje. Sezono pradžia tapo nenuspėjama ir beveik kiekvieną savaitę dėl lygos komandose nustatytų koronaviruso protrūkių lyga priversta koreguoti tvarkaraštį.

„Tauragė“ penktadienį turėjo svečiuose susitikti su „Biržais“, tačiau komandos oficialiame „Facebook“ puslapyje buvo paskelbta informacija, kad klube patvirtintas teigiamas COVID-19 atvejis, todėl komanda stabdo treniruočių procesą ir artimiausios varžybos bus atidėtos, o treniruotes komanda atnaujins tik tada, kai įvykdys visus saviizoliacijos reikalavimus.

Komandos vadovo Aivaro Skarbaliaus komentaras apie susidariusią situaciją:

– Komandos viduje buvome susitarę, kad vos kažkam pajutus kažkokius simptomus ar turėjus kontaktą su sergančiuoju iškart informuotų. Praėjusią savaitę vienam krepšininkų šiek tiek pakilo temperatūra, kitą dieną jis pasijuto dar prasčiau ir tos pačios dienos popietę jam pavyko atlikti testą. Kadangi prieš keletą dienų jis buvo dalyvavęs varžybose ir kontaktavo su kitais komandos nariais, visi buvo informuoti nedelsiant izoliuotis iki testo atsakymo. Po paros krepšininkas gavo teigiamą atsakymą. Treniruotės suspenduotos, komandos nariai – saviizoliacijoje. Grįšime į įprastą ritmą, kai tik bus galimybės pagal numatytas Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas.

Treneris tikisi, kad daugiau COVID-19 atvejų komandoje nebus. Apie artimiausias „Tauragės“ varžybas „Tauragės kurjeris“ informuos pasibaigus komandos saviizoliacijai.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą