Latvijos trasoje važiavo tik vienas tauragiškis

Dalintis:

Bauskos miestelyje (Latvija) esančioje Mūsos trasoje savaitgalį gausiai susirinko autokroso mėgėjai. Tarp jų – ir Tautvydas Urba.

Prie Bauskos esančioje trasoje savaitgalį vyko Latvijos autokroso čempionato ir Baltijos taurės 4-ieji etapai. Latviai rungėsi ir „Folkreiss“ rungtynėse. Iš viso sulaukta neįtikėtinai daug dalyvių – net 205.

„Mini buggy“ klasėje pirmąją vietą iškovojo Ąžuolas Dungveckis, už nugaros palikęs Agnių Pilipavičių, o trečioje vietoje liko Janis Kozlovskis.

„Junior 1000” klasėje pergalės skonį pajuto Donato Krasausko treniruojamas Rytis Gurklys. Antras finišavo Dainis Zemnieks, o trečia atvažiavo Skaistė Prašukaitė. Šioje klasėje kova dėl pergalės buvo įtempta – teisėjai su žiūrovais išvydo ir nuplėštų buferių, ir apdaužytų šonų.

„RX Open“ klasėje nepralenkiamas buvo Paulius Šniukas iš Pakruojo.

Net ir svečioje trasoje „Buggy 1600“ klasėje Tautvydas Urba susikaupė ir finišavo pirmas, nors vieno važiavimo metu jo bagis trinktelėjo į latvio Justs Grencis bagį. Transporto priemonės buvo šiek tiek aplamdytos, tačiau važiavimams tai netrukdė. Latvis šiose varžybose finišavo antras, o trečias atvažiavo estas Janar Kadak. Įdomu tai, kad prieš pat finalinį važiavimą nulijo ir daugelis varžybų dalyvių suskubo keisti padangas. Tačiau T.Urba pasielgė kitaip. Galimai tai prisidėjo prie jo pergalės.

Jau netrukus, rugsėjo 26-ąją, Plungėje vyks Lietuvos autokroso čempionato 4-asis etapas, jau paskutinis šių metų čempionate. Sprendžiant iš T.Urbos pergalių pirmuose trijuose etapuose ir surinktų taškų, jam pergalė bendroje čempionato įskaitoje – ranka pasiekiama. Kiek sudėtingesnė situacija laukia Kęstučio Krakio. Šiuo metu bendroje įskaitoje jis yra trečias. Būtent dalyvavimas ketvirtajame etape lems, ar pavyks pakilti į antrą poziciją.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą