Mankšta prieš kamerą – nauja tauragiškių kasdienybė

Dalintis:

Tauragės senjorai per karantiną išmoko sportuoti namuose. Į Visuomenės sveikatos biuro organizuojamas nuotolines treniruotes tauragiškiai jungiasi net tris kartus per dieną.

Tauragės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Karolina Preikšaitienė džiaugiasi, kad beveik per metus pavyko pripratinti gyvai susitikti ir sportuoti įpratusius tauragiškius savo sveikata pasirūpinti namuose.

– Daug su senjorais kalbėjomės telefonu. Padėjome įsidiegti kompiuterines programas, per kurias vedame tiesiogines treniruotes. Pastebiu, kad tie, kurie išbandė nuotolinį sportą, jau nebegali be bendrų treniruočių. Yra tauragiškių, kurie sportuoja rytais, o prasidėjus vakarinėms treniruotėms jungiasi ir prie jų. Kartais kitapus kompiuterio ekrano susirenka ir daugiau nei 20 savo sveikata besirūpinančiųjų, – sakė K.Preikšaitienė.

Visuomenės sveikatos biuras šiuo metu vykdo net kelis sveikatinimo projektus. Vienas populiariausių – Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas projektas „Aktyviam gyvenimui sakome Taip“.

– Tauragiškiams šiuo metu galime pasiūlyti įvairias fizinio aktyvumo formas. Žmonės gali pasirinkti jiems tinkamas. Tie, kas tikrai nori sportuoti, tą daryti gali kasdien. Aktyviam gyvenimui mūsų specialistai kviečia ir rajono moksleivius. Turime ir mitybos, ir fizinio aktyvumo užsiėmimų. Matome, kad vaikai noriai dalyvauja ir paskaitų klausosi ar sportuoja įsijungę vaizdo kameras, – pasakoja K.Preikšaitienė.

Pašnekovės teigimu, tauragiškiai jau adaptavosi, susigyveno su karantino ribojimais ir bent jau kol kas apie susitikimus gyvai nesvarsto.

Reklama: alfasteps.com

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą