fbpx

Matas Baziliauskas – Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionas

Dalintis:

Prieš dvi savaites didžiųjų Lietuvos miestų lengvosios atletikos atstovai surengė miestų čempionatus, pasitikrindami savo pasirengimą svarbiausioms sezono varžyboms. Tauragės sporto centro trenerio Aloyzo Šlepavičiaus auklėtiniai savo jėgas išbandė Klaipėdos miesto jaunučių čempionate, kur ieties metimo rungtyje nepralenkiamas buvo M.Mažvydo progimnazijos aštuntokas Matas Baziliauskas, ietį numetęs 50 metrų ir 70 cm.

Vėliau susumavus visų miestų surengtus čempionatus, paaiškėjo, kad Mato Baziliausko rezultatas – geriausias sezono rezultatas Lietuvoje.

Rutulio stūmimo rungtyje 9 m 34 cm nustūmęs tauragiškis Arminas Ačas iškovojo II vietą, nors prieš savaitę atvirose Klaipėdos miesto atidarymo varžybose jo rezultatas ir buvo geresnis – 10 m 80 cm.

Stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai, gimę 2005 m. ir jaunesni, atvykę į Marijampolėje vykusias Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių finalines varžybas, jau žinojo savo artimiausius varžovus, su kuriais teks kautis ne tik dėl čempionato nugalėtojo vardo, bet ir dėl vietos rinktinės sąraše. Čia ir vėl sužibėjo M.Baziliauskas, ietį numetęs 49,75 m, antras liko kaunietis Modestas Glinskas (49,11 m), trečias – šilutiškis Vilmantas Retenis (45,83 m).

Matas Baziliauskas, Lietuvos lengvosios atletikos ieties metimo čempionas, drauge su savo treneriu Aloyzu Šlepavičiumi. Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragiškiui M.Baziliauskui palinkėkime sėkmės Lietuvos rinktinės sudėtyje Baltijos šalių mače, kuris liepos pabaigoje vyks Latvijoje, Uogrės mieste.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą