Organizatoriai: Europos krepšinio čempionatas Tauragėje vyks

Dalintis:

Vasario pabaigoje pirmą kartą Tauragės istorijoje mieste turėjusios vykti Europos jaunimo krepšinio lygos varžybos dėl susiklosčiusios nepalankios koronaviruso situacijos nukeltos į balandžio mėnesį.

Pasak Tauragės krepšinio mokyklos trenerio Ovidijaus Ežerskio, po ilgų svarstymų ir diskusijų su visų čempionate dalyvaujančių komandų atstovais priimtas sprendimas varžybas organizuoti. Jaunieji 2007 metais gimę rajono krepšininkai laukia oficialaus leidimo grįžti į salę ir intensyviai treniruotis. Balandžio 22–25 dienomis tauragiškiai savame mieste kovos dėl Europos čempionų vardo.

– Varžytis turėjome pradėti jau šį mėnesį, bet nutarta, kad pirmasis čempionato etapas vyks ne Latvijoje, o pas mus, Tauragėje. Tikėkimės, kad koronaviruso situacija iki numatytos datos pasikeis. Kad sėkmingai pasirodytume, turime treniruotis gyvai. Kol kas štilis ir su rėmėjais. Pradedame jų ieškoti iš naujo. Tokia sustingusi padėtis visame pasaulyje, reikia tą laiką iškentėti. Vaikams sportuoti nuotoliniu būdu irgi nėra malonumo. Kai kurie į pamokas nenori nuotoliniu būdu prisijungti, tai į sporto užsiėmimus per nuotolį juolab neateis, – kalbėjo O.Ežerskis.

Treneris sugalvojo motyvuoti jaunuosius sportininkus ir bent kartą per savaitę į nuotolinį susitikimą pakviečia žymių Lietuvos krepšininkų. Praėjusią savaitę tauragiškiai susipažino su buvusiu Lietuvos rinktinės kapitonu Robertu Javtoku.

Balandį vyksiančiame turnyre dalyvaus 32 komandos. Tauragės krepšininkams gimtajame mieste teks susigrumti su dviem Latvijos komandomis, ekipa iš Airijos, Čekijos atstovais, svečiais iš Ukrainos ir komanda iš Sakartvelo.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą