Policijos pareigūnų tinklinio varžybose tauragiškiai iškovojo II vietą

Dalintis:

Kepinant daugiau nei 30 laipsnių karščiui jau vienuoliktą kartą Šiauliuose vyko Lietuvos policijos paplūdimio tinklinio pirmenybės. Šiais metais moterų grupėje varžėsi 6 komandos, o vyrų – 9. Tauragiškiams pareigūnams pavyko iškovoti antrąją vietą.

Tiek moterų, tiek vyrų grupės burtų kelių pasiskirstė į pogrupius, kuriuose komandos varžėsi iki 2 laimėtų setų. Pogrupiuose komandos, užėmusios pirmą ir antrą vietas, pateko į pusfinalius, kur varžėsi su kito pogrupio dvejomis geriausiomis komandomis.

Moterų I pogrupyje Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) komanda užėmė pirmąją vietą, kaunietės, nusileidusios Vilniaus komandai, bet nugalėjusios Telšių komandą, užėmė antrąją vietą, o telšiškės, nepatyrusios pergalės skonio, trečiąją vietą. II-jame pogrupyje nenugalimos buvo šiaulietės. Kovoje dėl trečios vietos marijampolietės šventė pergalę prieš šiaulietes ir užėmė trečiąją vietą, o finale po atkaklios kovos titulą iškovojo Kauno AVPK, nugalėjusi Vilniaus AVPK komandą.

Vyrų pogrupiuose vyko atkaklios kovos, nors ir ne visada tai rezultatai atspindėjo. I pogrupyje varžėsi Tauragės AVPK, Vilniaus AVPK, Marijampolės AVPK, Telšių AVPK ir Šiaulių AVPK komandos. Tauragiškiai, iškovoję 4 pergales iš tiek pat galimų, pogrupyje užėmė pirmąją vietą. II pogrupyje varžėsi Panevėžio AVPK, Klaipėdos AVPK, Kauno AVPK ir Utenos AVPK komandos. Pirmą vietą užėmė panevėžiečiai, iškovoję 3 pergales. Pusfinaliuose Tauragės AVPK komanda šventė pergalę prieš Kauno AVPK, o Šiaulių AVPK komanda nugalėjo Panevėžio AVPK. Mažajame finale praėjusių metų čempionai, panevėžiečiai, nugalėjo kauniečius ir užėmė trečiąją vietą. O didžiajame finale susitikus tauragiškiams ir šiauliečiams, po atkaklios 3 setų kovos, čempionais tapo Šiaulių AVPK komanda, o Tauragės AVPK atiteko antroji vieta.

Po visų tinklinio kovų, nugalėtojus ir prizininkus sveikino Šiaulių AVPK viršininkas Ramūnas Sarapas.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą