Praūžė lemiamas 3×3 vasaros lygos etapas

Dalintis:

Rugpjūčio 28 dieną kaip ir įprastai Taurų krepšinio aikštelėje vyko Tauragės 3×3 krepšinio vasaros lyga. Šis etapas buvo finalinis ir visos komandos atvyko sužaisti savo finalų – buvo kovojama net dėl trijų taurių: stipriausiasis ketvertukas kovojo dėl „Didžiosios taurės“, 5–8 vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos kovėsi dėl „Mažosios taurės“, o likusios rungėsi „Iššūkio taurėje“.

Finaliniame etape vyko ir tritaškių konkursai, jie surengti ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Susirinkusiųjų džiaugsmui žiūrovų tritaškių konkursą laimėjo jauniausias dalyvis, kuriam vos dešimt. 17 valandą kovas pradėjo ir vietas išsidalijo jaunieji sportininkai, o nuo 19.45 val. prasidėjo pagrindinės grupės vietų dalybos.

Išsidalijus medalius ir vietas „Iššūkio“ bei „Mažojoje“ taurėse vyko tritaškių konkursas tarp lygos dalyvių. Jį laimėjo puikiai abiejose serijose pasirodęs „Senvagės“ žaidėjas Tomas Paulauskas. „Didžiosios taurės“ finalai prasidėjo jau sutemus – 21 valandą, todėl krepšininkams teko prisitaikyti prie lempų skleidžiamos šviesos. Pirmosios dėl III vietos į kovą stojo YVA ir „Roada“ komandos. Abi komandos žaidė be keitimų, o žygaitiškių pagrindu sudaryta YVA vertėsi be kelių savo lyderių. Po permainingos ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Roada“ įrodė savo pranašumą ir rezultatu 21:14 laimėjo rungtynes dėl III vietos.

Finale susikovė praėjusių metų čempionai su šio renginio siela Tadu Rapolavičiumi priešakyje ir Tauragės jaunimo komanda „Du ir da viens“. Verta paminėti, kad net 4 iš finale dalyvavusių krepšininkų kitą sezoną atstovaus „Tauragei“. Finalas žiūrovų nenuvylė – vyko atkakli kova, įspūdingi dėjimai, fantastiški tritaškiai ir dar daugiau, o finalinė rungtynių sirena skelbė, kad „Žalgiriniai“ apgynė čempionų titulą ir rezultatu 21:16 laimėjo finalą.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju išrinktas Tautvydas Stankus džiaugėsi, kad pagaliau pavyko iškovoti I vietą po kelių nesėkmingai susiklosčiusių 3×3 finalų šią vasarą. Taigi galima tikėtis, kad T.Rapolavičius ištesės savo žodžius, pasakytus baigiantis turnyrui, ir krepšininkai susitiks kitą vasarą jau tradiciniu tampančiame Tauragės 3×3 krepšinio vasaros lygos čempionate.

Parengė Rimantas Cemnalianskis

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą