Preliminarus autokroso čempionas jau aiškus

Dalintis:

Baigėsi Lietuvos autokroso čempionatas, kurio paskutinis etapas įvyko Šakių rajon Pavilkijo trasoje. Tauragiškių džiaugsmui jau aiškūs preliminarūs rezultatai – pagal juos čempiono vardą savo klasėje iškovojo Tautvydas Urba.

Sekmadienį Pavilkijo trasoje, Šakių rajone, vyko paskutinis V Lietuvos autokroso čempionato ir Lietuvos pirmenybių etapas, sulaukęs 54 dalyvių. Pirmenybių dvi klases – 1600 ir 2000 – teko sujungti, nes 1600 klasėje susirinko tik 4 dalyviai (minimalus dalyvių skaičius, kad būtų įskaitytos varžybos – 5). Iš viso važiavimuose dalyvavo 15 dalyvių. Jau pirmajame kvalifikaciniame važiavime 1600 klasės lyderis Gražvydas Kiela siekė atsiplėšti nuo 2000 klasės varžovų ir tai jam kainavo automobilį – jis vertėsi 4 kartus ir transporto priemonė liko nepataisoma. Panašus likimas ištiko ir toje pačioje klasėje besirungusį Dainių Stapulionį – besivydamas važiavusius galingesniais varikliais jis vertėsi 3 kartus ir turėjo pasitraukti iš varžybų. Pirmąją vietą šioje jungtinėje klasėje iškovojo Gytis Šatkauskas, vairavęs „VW Golf“.

Lietuvos autokroso čempionatą šįkart smarkiai paveikė koronavirusas – V etape mažiausių „Mini buggy“ klasės dalyvių nesulaukta. Neoficialiais duomenimis, du lenktynininkai susirgo koronavirusu, 3 – saviizoliacijoje. Dar du, žinodami, kad nebus skaičiuojami taškai, į varžybas neatvyko.

„Junior 1000“ klasėje pirmasis finišavo Ignas Petreikis. Iš keturių dalyvių tauragiškė Raminta Jankauskaitė finišavo 4-ta. Šiai klasei paskutinis čempionato etapas taip pat dėl per mažo varžybų dalyvių skaičiaus buvo neįskaitinis.

„Super 1600“ klasėje pirmąją vietą iškovojo Tomas Skrodenis. „Super 2000“ klasėje geriausiai pasirodė broliai iš Latvijos – pirmąją vietą iškovojo Yvo Gabrans, o antras finišavo Miks Gabrans. Klasėje „Supercars“ greičiausias buvo Audrius Stanis iš Panevėžio.

Tauragiškių laukiamiausia klasė „Buggy 1600“ dovanojo puikų reginį. Pirmas finišo liniją kirto Tautvydas Urba. Kęstutis Krakys šįkart finišavo 4-tas.

Kol kas dar nėra oficialių autokroso čempionato rezultatų ir dar neaišku, kada jie bus skelbiami. Tačiau pirminiai duomenys rodo, kad klasėje „Buggy 1600“ čempionu gali tapti T.Urba. K.Krakiui didelė tikimybė, kad atiteks šių metų bronza. Klasėje „Junior 1000“ rungtyniavusiai R.Jankauskaitei, tikėtina, teks 4-toji vieta. Belieka sulaukti, kol bus suskaičiuoti visi per penkis etapus surinkti lenktynininkų taškai ir galutinai paaiškės nugalėtojų pavardės.

Autokroso lenktynių sezonas baigtas ir jau šį sekmadienį lenktynininkai susitiks oficialiame sezono užbaigimo renginyje, kuris numatytas Uoginių trasoje, Kupiškio rajone.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą