Prie Jūros praūžė paplūdimio tinklinio turnyras

Dalintis:

Birželio 5-ąją Tauragėje įvyko paplūdimio tinklinio turnyras, kurį gyvai stebėti galėjo visi paplūdimio tinklinio entuziastai ir per karantino laikotarpį pasiilgusieji kvapą gniaužiančių gyvų sporto varžybų. Turnyras surengtas „Šilo“ aikštyne, antrapus restorano-viešbučio „Banga“.

Turnyrą organizavo sporto klubas „Šilas“, o jame dalyvauti galėjo tik paplūdimio tinklinio mėgėjai, profesionaliose lygose žaidžiantiems žaidėjams, deja, registruotis nebuvo leidžiama. Varžybų dieną oras šios sporto šakos entuziastams buvo tarsi užsakytas, kadangi visą dieną švietė saulė, o retkarčiais sustiprėjęs vėjas suteikė žaidėjams truputėlį atgaivos nuo karščio. Dėl nugalėtojų titulo varžėsi 7 moterų ir 17 vyrų komandų. Moterų turnyras vyko rato sistema, o vyrai dėl dalyvių gausos buvo suskirstyti į 4 pogrupius, iš kurių po dvi komandas pateko į ketvirtfinalius.

Moterų grupėje visos komandos sužaidė po 6 susitikimus, o nugalėtojomis tapo visas dvikovas laimėjusios Tytuvėnų atstovės Beatričė ir Renata. Antrąją vietą iškovojo tauragiškės Paulina ir Guoda, vienintelį pralaimėjimą patyrusios prieš Tytuvėnų komandą. Trečiąja vieta tenkinosi dar viena svečių komanda – klaipėdietės Deimantė ir Eva nugalėjo visas varžoves, išskyrus minėtas nugalėtojų komandas.

Vyrų grupėje žiūrovai išvydo daug lemiamų kovų, kadangi grupių etape kiekvienas pralaimėjimas galėjo užbaigti komandos pasirodymą turnyre. Į turnyrą atvyko svečių iš Kauno, Šilalės, Marijampolės ir Raseinių. Kovoje dėl medalių virė atkaklios kovos, o čempionais tapo tauragiškiai Tomas ir Mindaugas. Finale jie po 3 setų kovos palaužė Aurimo (Šilalė) ir Dariaus (Kaunas) duetą. Trečiąją vietą iškovojo tauragiškių Dariaus ir Giedriaus komanda, ketvirti liko svečiai iš Kauno Audrius ir Rapolas.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą