R. Baciuška Argentinoje išlaiko lyderio poziciją ir tolsta nuo pagrindinio varžovo

Dalintis:

Argentinoje vykstantis ketvirtasis pasaulio ralio-reidų čempionato etapas „Desafio Ruta 40“ kol kas sėkmingai klostosi trijų Dakaro beduinų savininkui Rokui Baciuškai. Antrąjį, ilgiausią greičio ruožą lenktynininkas su šturmanu Sébastien Delaunay įveikė per 4 val. 30 min. 15 s. ir Challenger klasėje vėl finišavo pirmi.

Kaip vakare juokavo dukart pasaulio čempionas, kol kas neturi kuo nustebinti gerbėjų – be suklupimų juda savo pagrindinio tikslo, dar vieno titulo, link.

„Du iš dviejų arba beveik 5 valandos bagyje. Greičio ruožas buvo įdomus, greitas, akmenuotose vietose reikėjo pasisaugoti. Svarbiausia, kad pavyksta išlaikyti lyderių poziciją savo klasėje ir vis tolti nuo mus besivejančio vietinio ekipažo“, – po dar vienos ilgos dienos kalbėjo R. Baciuška.

Su paskutinę minutę dėl Oriol Vidal Montijano traumos pasikeitusiu nauju šturmanu prancūzu pirmąkart duete važiuojantis sportininkas, akivaizdu, problemų taip pat neturi.

rokas baciuska

Rokas Baciuška. MCH photography nuotrauka

„Viskas gerai, aš tik dėkoju komandai už nepriekaištingą darbą – liko dar trys dienos“, – motyvuojančiai komentarą baigė Can-Am gamyklinės komandos pilotas.

Pergalingai užbaigus varžybas Argentinoje, Rokas džiaugtųsi titulu naujoje Challenger kategorijoje debiutiniais metais ir čempionišku „hatricku“.

Trečiasis greičio ruožas vyks aplink San Juan miestą, varžybų dalyviams teks įveikti 341 specialųjį ir 137 pervažiavimo kilometrus.

„Desafio Ruta 40“ tęsis iki birželio 7 d., o per penkis greičio ruožus lenktynininkams viso reikės nuvažiuoti daugiau nei 5000 kilometrų. Antrus metus iš eilės Argentinos lenktynės yra priešpaskutinės šių metų W2RC tvarkaraštyje. 12-oji Desafío Ruta 40 Kordoboje rengiama pirmą kartą istorijoje. Varžybų startas ir finišas vyks su automobilių sportu labiausiai susijusiame Pietų Amerikos žemyno mieste. Prologas ir penki etapai vyks Kordoboje, San Chuane ir La Rioja.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą