Rokas Baciuška Dakaro ralyje kyla į ketvirtąją vietą

Dalintis:

Dakaro ralio dalyviams aštuntajame greičio ruože pirmadienį teko važiuoti iš Al Duwadimi į Hailą. Visą distanciją sudarė 678 km, o greičio ruožą – 458 km.

„Challenger“ bagių klasėje kovojantis lietuvis Rokas Baciuška su šturmanu Oriolu Vidalio Montijano finišavo per 3 val. 43 min. 56 sek. ir užėmė šeštąją vietą. Praradęs šiek tiek laiko važiuodamas link pirmojo kelio taško, Lietuvos lenktynininkas buvo nukritęs į 11-ą vietą. Vėliau jis važiavo stabiliai, kol įsitvirtino šeštoje pozicijoje, kurioje ir baigė šį etapą.

„Pirmadienis – darbo diena ofise, – po finišo šypsojosi R. Baciuška. – Šiandien turėjome ir kopų, ir akmenų. Iš pradžių važiavosi sunkiai, bet po to įsivažiavau. Stengėmės važiuoti ramiai. Kažkodėl mums kopose sunkiai važiuoja varikliukas, šiek tiek leido tepalą. Reikės žiūrėti ir susitvarkyti.“

Etapo nugalėtoju tapo Saudo Arabijos lenktynininkas Salehas Alsaifas – 3 val. 35 min. 28 sek. Antras buvo amerikietis Mitchellas Guthrie (+3.22), trečia – ispanė Cristina Gutierrez (+3.49).

Rokas Baciuška Dakaro ralyje. MCH photography nuotrauka

R. Baciuška šiame etape aplenkė amerikietį Austiną Jonesą ir tai leido mūsiškiui bendroje įskaitoje pakilti į ketvirtąją poziciją. Nuo pirmaujančio M. Guthrie lietuvį skiria 1 val. 29 min.

Lietuvis neslepia, kad Dakaro raliui persiritus į antrą pusę, jau jaučiasi nuovargis, bet jis žada kovoti iki paskutinės lenktynių dienos.

„Jaučiuosi tarsi čia būčiau visą mėnesį ir jau norisi namo, bet dar liko keturios dienos ofise, todėl turime atlikti darbą iki galo. Viskas gerai, šturmanas dirba gerai, šiandien neprakirtome padangų. Šiek tiek trūksta energijos, todėl norisi pavalgyti. Ypač pasiilgau lietuviško maisto“, – sakė R. Bečiuška.

Antradienį sportininkai važiuos iš Hailo į Alulą. Iš 639 km distancijos 417 km sudarys greičio ruožą.

Dakaro ralis, kurį sudaro prologas ir 12 etapų, baigsis sausio 19 dieną.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą