fbpx

Rokas Baciuška praleis Pasaulio čempionato etapą Suomijoje

Dalintis:

Praėjusį savaitgalį Rokas Baciuška debiutavo Pasaulio ralio-kroso čempionate, „Unkorrupted“ komandos sudėtyje. Pirmasis dvigubas etapas vyko Švedijoje, Holjes trasoje.

Deja, pirmosios lenktynės lietuvį taip nuvylė, kad lenktyniauti antrajame etape Suomijoje jis tiesiog atsisakė.

„Negaliu vairuoti tokios mašinos, ji beviltiška. Prieš sezoną komanda sakė, kad automobiliai atnaujinti ir turėtų būti konkurencingi kovoti dėl aukštų pozicijų. Bet pirmas etapas parodė, kad taip nėra“, – nusivylęs pasirodymu Švedijoje sakė R.Baciuška.

Komanda vietoj Roko į automobilį sodins savo pilotą bandytoją Kevin Abbring. Jo užduotis – rasti greičio šiame automobilyje.

Rokas Baciuška

„Unkorrupted“ komanda Suomijos lenktynėms pakeis variklį, pakeis amortizatorius, iš Prancūzijos atvažiuoja pakabos specialistų komanda, kurie dirbs ir ieškos, kodėl automobilis negali konkuruoti su varžovais.

„Nežinau, kodėl taip yra, tačiau per testus atrodė, kad viskas gerai. Bet man kovoti dėl patekimo į dešimtuką nėra rimta, aš noriu kovoti dėl prizinių vietų. O ir Guerlain neturėtų po etapo stovėti paskutinėje vietoje“, – pasakoja Rokas Baciuška.

Po pirmų dviejų etapų, kurie praėjusį savaitgalį vyko Švedijoje, Rokas Baciuška tarp 17 dalyvių užima vos 13 vietą, o jo komandos draugas Guerlain Chicherit yra vos 15-as.

Komandos lenktynininkams tai buvo visiškai netikėta. Dėl to buvo priimtas sprendimas Suomijoje vietoj Roko sodinti K.Abbringą, kuris turi gerokai daugiau patirties automobilio nustatymuose.

„Pažiūrėsim kaip seksis Kevinui ir tik tada spręsim, ką darome su likusiu čempionatu. Jeigu automobilis nepagreitės, tada nežinau. Nematau prasmės švaistyti komandos rėmėjų biudžetą ir vilktis kažkur rikiuotės uodegoje. Mano uždavinys šiemet buvo kitoks“, – sako R.Baciuška.

Rokas lieka su komanda Suomijoje, stebės lenktynes ir padės komandai, tačiau nelenktyniaus.

dark chocolate keto diet
what to eat on a ketogenic diet plan
list of foods you can eat on keto diet
list of foods allowed on keto diet
keto friendly diet
whats a keto diet
whats a keto diet
dark chocolate keto diet

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą