fbpx

Rokui Baciuškai pavyko: planuoja kelionę į Dakaro ralį

Dalintis:

Šiandien tauragiškis lenktynininkas su savo gerbėjais pasidalino džiugia naujiena – pavyko surinkti pakankamai lėšų, kad galėtų išvykti rungtis Dakaro ralyje.

„Esu labai laimingas, galėdamas pasidalinti džiugiomis naujienomis – mes važiuojam į Dakarą!“ – rašo savo feisbuko paskyroje Rokas Baciuška.

Jaunas lenktynininkas, 2018 metais sugebėjęs tapti Europos ralio kroso čempionu, persėdęs į bagį jau kuris laikas siekia savo svajonės – užkariauti Dakaro ralio trasą. Tauragiškis neseniai skelbė prašantis visų pagalbos, mat kelionė į Dakaro lenktynes nėra pigi.

Anksčiau „Tauragės kurjerio“ kalbintas Rokas Baciuška pasakojo, kad dalyvavimui Dakare reikalingi 300 tūkst. eurų, o trūksta dar 100 tūkst., todėl kiekvieno indėlis esantis labai svarbus. Prie jauno lenktynininko tikslų prisidėjo ir Tauragės rajono savivaldybė, skirdama 15 tūkst. eurų.

Paskelbus apie renkamas lėšas, R.Baciušką remti ryžosi ir kitą žinomą Lietuvos sportininką remianti įmonė „Agrorodeo“.

„Kai tik grįšiu į Lietuvą, padėkosiu kiekvienam asmeniškai, kuris prisidėjo prie šios kelionės – o jūsų yra netikėtai daug! Tačiau dabar esu truputį užsiėmęs – reikia pabaigti rinkti savo naują žvėriuką kuris padės man kovoti Dakare“, – rašo R.Baciuška savo feisbuke.

Plačiau apie būsimą kelionę skaitykite „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą