Šauniai žaidė Tauragės jaunosios šachmatininkės

Dalintis:

Jovarų pagrindinėje mokykloje 24-tą kartą vykusiose A.Radžiaus atminimo šachmatų taurės varžybose kovojo arti 80 šachmatininkų iš Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Klaipėdos, Šilalės, Kelmės, Šiaulių ir Gargždų.

Renginį pradėjo, sveikinimo žodį tarė ir prisiminimais apie miškininką-šachmatininką, pirmąjį Tauragės šachmatų federacijos pirmininką Antaną Radžių dalijosi Robertas Piečia, taip pat Lietuvos šachmatų federacijos tarybos narys Zigmas Bitinas. Turnyro vyriausiasis teisėjas Audrius Bitinas tylos minute pagerbti pakvietė amžinybėn išėjusius iškiliausius Tauragės šachmatininkus (Povilą Gavėnę, Gustavą Miliūną, Petrą Bursteiką, Vitalijų Volčacką, Stasį Šatkauską, Rimą Marozą, Petrą Rimkų, Edvardą Meržvinską, Romualdą Ogialą, kitus).

Varžybose pirmąją vietą iškovojo Jonas Kubilius iš Raseinių (7,5 taško iš 9 galimų). Antrąją vietą – tiek pat taškų surinkęs ariogalietis Donatas Bartkus, trečiąją –  Valentinas Jankūnas iš Jurbarko (7 taškai). Šauniai žaidė ir pirmąsias vietas savo grupėse iškovojo tauragiškės Eglė Grikšaitė – moksleivių mergaičių (6 taškai), Vestina Bliavaitė – jaunučių (5 taškai) ir Rūta Grikšaitė – vaikų (4 taškai). Mažiausių mergaičių grupėje (iki 8 metų) geriausiai žaidė Lietuvos čempionės tauragiškės Laura Grikšaitė ir Austėja Armoškaitė.

Varžybų uždarymo metu apdovanoti ir Tauragės šachmatų taurės varžybų pirmosios vietos laimėtojai Audrius Bitinas ir Gintautas Miškenis bei trečiosios vietos laimėtojai Eglė Grikšaitė ir Neimantas Viliušis, taip pat moksleivių čempionato laimėtojai Ieva ir Eglė Grikšaitės bei Mykolas Grytė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą