Savaitgalį – pralaimėjmas ir pergalė

Dalintis:

Dėl koronaviruso nemažai varžybų praleidusi Tauragės krepšinio komanda turi sužaisti praleistas rungtynes, todėl komandos tvarkaraštis itin įtemptas. Savaitgalį tauragiškiams teko vykti į Plungę ir Ukmergę, o rungtynės su šių miestų „Olimpais“ susiklostė visiškai skirtingai.

Penktadienį „Tauragė“ Plungėje susitiko su turnyro lentelės kaimyne Plungės „Olimpo“ komanda. Tauragiškiai laimėjo net tris iš keturių kėlinių, tačiau to pergalei neužteko, kadangi trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas net 16 taškų skirtumu 14:30, deja, rungtynės – rezultatu 82:88.

Komandai labiausiai koją kišo prastas pataikymas „iš žaidimo“ ir net 19 klaidų. Tauragiškius į priekį tempė 3 krepšininkai: Gvidas Galinauskas pelnė 25 taškus, Martynas Šeputis – 20, o naudingiausias rungtynių žaidėjas Paulius Steikūnas į komandos sąskaitą įrašė 16 taškų ir 14 kartų atkovojo kamuolį, iš viso surinkdamas 23 naudingumo balus.

Šeštadienį tauragiškiai vyko į Ukmergę, kur jų laukė dvikova su vietos „Olimpu“. Rungtynės prasidėjo nervingai ir pirmajame kėlinyje niekam nepavyko susikrauti persvaros, o jam pasibaigus „Tauragė“ turėjo vieno taško deficitą 19:20. Visgi Tauragės komandai antrajame kėlinyje krepšys atsirišo ir į ilgąją pertrauką pavyko išeiti pirmaujant 9 taškų skirtumu 46:37.

Antroji rungtynių pusė buvo apylygė – ir trečiasis, ir ketvirtasis kėliniai baigėsi lygiosiomis, todėl „Tauragė“ nuaidėjus rungtynių pabaigos sirenai įsirašė labai svarbią pergalę svečiuose prieš Ukmergės „Olimpą“ rezultatu 87:78. Pergalę lėmė puiki kova dėl atšokusio kamuolio, ypač po varžovų krepšiu – kamuolį pavyko sugriebti 20 kartų, o iš viso „Tauragė“ kamuolį atkovojo net 50 kartų. Komandą į priekį ir vėl vedė ta pati trijulė, kuri bendrai surinko 64 iš 87 komandos pelnytų taškų. Šįkart rezultatyviausias buvo Martynas Šeputis, jo sąskaitoje – 24 taškai, Paulius Steikūnas ne tik surinko 22 taškus, bet ir 18 kartų atkovojo kamuolį, Gvidas Galinauskas pridėjo dar 18 taškų.

Po praėjusio savaitgalio „Tauragė“ turi 8 pergales bei 5 pralaimėjimus ir RKL A diviziono turnyro lentelėje užima 7-ąją vietą. Šį savaitgalį komandos ir vėl laukia dvejos rungtynės, šįkart abejos namuose: penktadienį – su Vilniaus „Rivile“, šeštadienį – su Klaipėdos LCC.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą