Savų sirgalių akivaizdoje – dvi užtikrintos pergalės

Dalintis:

Nors Kėdainiuose pirmosios sezono varžybos „Tauragės“ krepšinio komandai nesusisekė: šeimininkams buvo nusileista 67:70, namuose tauragiškiai atrodė daug geriau ir per dvi dienas iškovojo dvi pergales.

Penktadienį į Tauragės „Bastilijos“ kompleksą atvyko svečiai iš Plungės – „Olimpo“ krepšininkai. Tauragiškiai jau nuo pirmųjų minučių pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir uraganiniu puolimu jau per pirmąją rungtynių pusę pabėgo nuo varžovų 54:31. Antroje rungtynių pusėje rezultatas žymiai nekito, todėl „Tauragės“ treneris Šarūnas Zablockis leido pasireikšti ir jaunesniems, įprastai mažiau žaidžiantiems žaidėjams. Šia galimybe puikiai pasinaudojo 18-metis Dominykas Girskis, kuris gautas 17 minučių aikštelėje išnaudojo puikiai – pelnė 11 taškų, 7 kartus atkovojo kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų. Net ir žaisdami ne pačia stipriausia sudėtimi „Tauragės“ žaidėjai varžovams priartėti neleido ir šventė gana lengvą, bet tuo pačiu ir gražiu žaidimu iškovotą pergalę. Plungės „Olimpas“ įveiktas rezultatu 101:76.

Praėjus mažiau nei parai „Tauragės“ krepšinio komandos laukė dar viena dvikova RKL A diviziono batalijose, į Tauragę vėl atvyko „Olimpas“, tik šįkart Ukmergės. Tauragiškiai vėl startavo puikiai ir per pirmąjį kėlinį praleido vos 9 taškus, o po pirmosios pusės vėl turėjo įtikinamą persvarą 38:24. Tačiau šįkart varžovai nebuvo linkę „paleisti“ varžybų taip lengvai ir trečiajame kėlinyje pelnė 27 taškus – daugiau nei per pirmus du sudėjus. Taigi po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje rodė tik 6 taškų šeimininkų persvarą 57:51. Paskutiniame rungtynių kėlinyje varžovai kvėpavo „Tauragei“ į nugarą, bet tauragiškiai neleido jiems išsiveržti į priekį ir rungtynes baigė be didesnių komplikacijų. Varžybos baigėsi 79:73 „Tauragės“ pergale, kuri leido mūsų miesto komandai šoktelti į 5-ąją vietą turnyrinėje lygos lentelėje. Žinoma, kol kas jokių išvadų remiantis ja negalima daryti, kadangi dėl koronaviruso pandemijos kiekviena komanda sužaidė skirtingai rungtynių.

Artimiausias rungtynes „Tauragė“ žais jau rytoj, spalio 31 dieną, Klaipėdoje prieš LCC universiteto komandą, o į „Bastiliją“ RKL kovos sugrįš lapkričio 6-ąją, kai į Tauragę atvyks varžovai iš Kauno – KTU universiteto ekipa.