fbpx

Sėkmingi „Tauro“ šeštadieniai

Dalintis:

Po kelių nesėkmingų savaitgalių Lietuvos II lygos vakarų zonos čempionate Tauragės „Tauras“ sugebėjo atsitiesti ir iškovojo dvi pergales kovoje su lygos autsaideriais.

Liepos 11-ąją tauragiškių laukė kova su svečiais iš Joniškio rajono – „FK Saned“ komanda. Tauragės Vytauto stadione susirinkę žiūrovai pirmoje rungtynių pusėje įvarčių neišvydo, nors šeimininkai spaudė varžovų vartus ir įvartis atrodė neišvengiamas. „FK Saned“ iki šių rungtynių per 4 varžybas nebuvo surinkę nė vieno taško, o įmuštų/praleistų įvarčių santykis buvo 1/30. Taigi antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo įvarčių lietų – prasidėjus kėliniui, 46-ąją minutę, Audrius Taroza atidarė „Tauro“ įvarčių sąskaitą (1:0). 53-iąją rungtynių minutę debiutuojantis Egidijus Dusevičius padvigubino tauragiškių persvarą (2:0). 61-ąją minutę Audrius Taroza įmušė savo antrąjį įvartį ir „Tauras“ įgijo užtikrintą persvarą (3:0). Vėliau į varžovų vartus buvo įmušti dar 3 įvarčiai: Paulius Trijonis 66-oji minutė (4:0), Egidijus Dusevičius 77-oji minutė (5:0), Henrikas Mikalauskas 79-oji minutė (6:0). Taigi triuškinama pergalė 6:0 ir „Tauras“ į savo sąskaitą įsirašo labai svarbius 3 taškus.

Kitą šeštadienį, liepos 18 dieną, „Tauras“ išvyko į Klaipėdą, kur susitiko su „FK Rosa“ komanda, su kuria šiemet keliai jau buvo susikirtę „Hegelmann LFF taurėje“. Tuomet Tauragėje varžovus pavyko įveikti 4:0, todėl dabar tauragiškiai taip pat buvo nusiteikę tik pergalei. Pirmasis rungtynių kėlinys buvo permainingas: 32-ąją minutę Paulius Trijonis išvedė tauragiškius į priekį (1:0), tačiau jau 44-ąją minutę šeimininkai rezultatą sugebėjo išlyginti (1:1). Antrasis kėlinys buvo sėkmingesnis „Taurui“: 73-iąją minutę Arūnas Arcišauskas vėl išvedė tauragiškius į priekį, o 77-ąją minutę Paulius Trijonis pelnė savo antrąjį įvartį, taip įtvirtindamas svečių persvarą (3:1). Per likusį laiką įvarčių daugiau neįmušta, Tauragės „Tauras“ iškovojo pergalę 3:1 ir įsirašęs dar 3 taškus pakilo į VII vietą lygoje. Nepaisant to, kad „Tauras“ rikiuojasi tik VII vietoje, nuo lentelės lyderių tauragiškius skiria vos 4 taškai, tad šansų kilti yra.

Artimiausias rungtynes „Tauras“ žais rugpjūčio 8 dieną namuose prieš lygos lyderius „FC Neptūną“. Visi laukiami 14 valandą Tauragės Vytauto stadione, ateik ir palaikyk „Taurą“!