Sporto centras: nuotolinis darbas – „grynas vargas“

Dalintis:

„Tauragės sporto centro treneriai į prastovas neišėjo, dirba nuotoliniu būdu. Kas seka mūsų paskyrą feisbuke, mato, kad du kartus per savaitę vyksta bendros nuotolinės treniruotės“, – vakar sakė Tauragės sporto centro vadovas Gediminas Sakalauskas.

Gediminas Sakalauskas atvirauja, kad nuotolinis darbas – „grynas vargas“, treneriai pavargę, reikia daug ruoštis, o rezultatas… Anot jo, viešai skelbiama, kad sveikatos indeksas visoje šalyje kritęs, nes labai mažai judama.

Tauragės sporto centro feisbuko paskyroje bendros sporto treniruotės centro auklėtiniams vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 16.30 val. Šiandien vesti treniruotę pakviestas ir sveikatingumo treneris Arūnas Vladička. Anot G.Sakalausko, į bendrąsias treniruotes daugiausiai jungiasi pradinio ugdymo grupės – mažesnieji, kuriems viskas įdomu, o vyresnieji, kurie siekia rezultatų, dirba su savo treneriais atskirose grupėse.

Pasiteiravome ir apie baseiną. Sporto centro vadovas patikino, kad baseino vanduo neišleistas, minimaliai funkcionuoja, nes išleisti visą vandenį ir paskui vėl prileisti atsieitų brangiau.

– Per karantiną turėjom progą pataisyti, kas buvo nekokybiškai padaryta – atramas, turėklus – ir laukiam tų gerųjų laikų, – sakė G.Sakalauskas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą