Startavo Sekmadienio krepšinio lyga

Dalintis:

Jau tradicine tapusi Sekmadienio krepšinio lyga naują sezoną pasitinka stipriai pasikeitusi. Nuo pat lygos gyvavimo pradžios varžybos visada vykdavo Tauragės laisvalaikio centre „Fortūna“, o šiemet kovos persikėlė į „Modulio“ sporto salę. Šį sezoną lygoje varžysis 10 komandų, visos jos senbuvės, ne pirmą kartą besikausiančios dėl geriausiųjų Tauragėje vardo.

Komandos pastaruosius du sekmadienius jau spėjo sužaisti vieną turą. Lygos atidarymo rungtynėse susitiko „Stubrių“ ir „Tauragės KM-Dorokis“ ekipos. Fantastiškai sužaistas trečiasis kėlinys, kuris buvo laimėtas net 36:14, ir fenomenalus Dominyko Girskio žaidimas – 29 pelnyti taškai, 10 kartų atkovotas kamuolys ir 40 naudingumo balų – visa tai leido jauniesiems krepšinio mokyklos auklėtiniams švęsti rezultatyvią pergalę 98:85.

Kitame susitikime tarp „Tauragės KM“ ir „Senvagės“ krepšininkų intrigos neišvydome, jau nuo pirmojo kėlinio persvarą susikrovę „Senvagės“ krepšininkai iškovojo lengvą pergalę 82:53. „Senvagei“ nesutrukdė ir tai, kad į rungtynes jie atvyko vos šešiese, o komandą į priekį vedė Tomas Paulauskas ir Julius Jakutis, surinkę po 23 taškus, be to, Tomas 15 kartų, o Julius net 21 kartą atkovojo kamuolį.

Dar viename susitikime sekmadienį šešiese atvykę „Fortūnos“ žaidėjai sugebėjo įveikti „Roados“ krepšininkus rezultatu 75:62. „Fortūną“ į priekį vedė fantastiškai be keitimų sužaidęs Laurynas Stonkus, jo sąskaitoje – 35 pelnyti taškai ir 42 naudingumo balai.

Praėjusį sekmadienį Sekmadienio krepšinio lygoje taip pat sužaisti du mačai. Susitikime tarp „Žygaičių“ ir šilališkių „Rimkaus ūkio“ komandų netrūko gražių epizodų ir rezultatyvių atakų. Nugalėtojas paaiškėjo ketvirtajame kėlinyje: „Žygaičiai“ – „Rimkaus ūkis“ 92:86. Laimėtojų komandą į pergalę vedė Ovidijus Laucius, pelnęs 23 taškus, ir Modestas Juška, pridėjęs 21 tašką. Šilališkių gretose 19 taškų pelnė Liudas Valantinas, kuris praėjusiame sezone varžėsi NKL atstovaudamas Šilalės „Lūšiai“.

Paskutiniajame pirmojo turo susitikime ginklus surėmė „Karys“ ir Senvagės „Vilkai“. Visgi „kariai“ „vilkams“ priešintis sugebėjo tik vieną kėlinį. Net 20 kartų kamuolį perėmę „Vilkai“ varžovus sutriuškino 96:71. Senvagiškių gretose puikias rungtynes sužaidė legendinis Tauragės žaidėjas ir treneris Edvardas Žemgulis, jis pelnė 13 taškų, 9 kartus atkovojo kamuolį ir surinkęs 24 naudingumo balus tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju. 20 taškų laimėtojams pridėjo Dilanas Švaistys, 18 – Vilius Gedminas.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą