fbpx

Sungailiškių trasoje planuojamos išskirtinės varžybos

Dalintis:

Po savaitės, ateinantį sekmadienį, Sungailiškių trasoje vėl gaus motorai. Pirmą kartą iš Marijampolės trasos į Tauragės rajoną persikelia „Weekend Grand Race“.

Organizatoriai skelbia, kad penktasis „Weekend Grand Race“ varžybų serijos etapas suplanuotas Tauragės rajone esančioje Sungailiškių trasoje. „Tauragės kurjeriui“ lenktynių planuotojai tvirtino, kad daugelis dalyvių Marijampolės trasos vingius žino kaip savo penkis pirštus, todėl šis pokytis būsiąs labai įdomus.

Šių varžybų sumanytojai automobilių sporto klubo „Vilkaviškio greitis“ nariai sako, kad varžybos pamažu įgauna populiarumą. Jose komandos varžosi tarpusavyje pigiais automobiliais, tačiau teisėjauja rimti ir patyrę teisėjai, veiksmas vyksta tikroje autokroso trasoje, kuri po važiavimų būna išlyginama, o laiką matuoja profesionalia įranga. Todėl potyriai kuo tikriausi.

– „Weekend Grand Race“ yra komandinės automobilių varžybos, kuriose su sąlyginai mažu biudžetu gali pasijausti kaip tikras lenktynininkas. Tai vienintelės tokio tipo licencijuotos varžybos Lietuvoje, kur autokroso trasose varžomasi su automobiliais be saugos lankų. Varžybos suderintos ir pripažintos Lietuvos automobilių sporto federacijos, – patikino organizatoriai.

Suplanavus važiavimą rugsėjo pabaigoje Sungailiškių trasoje, tikimasi pritraukti ir dalyvių iš Tauragės regiono. Kaip teigia „Weekend Grand Race“ organizatoriai, tai nėra vien tik mėgėjams skirtos varžybos, tačiau jos pritaikytos asmenims, kurie negali šiam pomėgiui skirti daug pinigų, bet nori pasivaržyti. Viena iš pagrindinių taisyklių – po varžybų bet kuris norintis gali įsigyti finišavusį automobilį už 1000 eurų.

Registruojamos trijų asmenų komandos ir bent vienas iš jų turi būti mergina. Kodėl? Organizatoriai sako, jog merginos varžyboms suteikia savito žavesio. O kai kurios padeda vyrams garažuose puošdamos automobilius. Taip pat yra ir tokių merginų, kurios demonstruoja tokius rato įveikimo laikus, kad dar daugumai vaikinų yra, ko iš jų pasimokyti.

Lenktynininkai dalyvauja dviejose klasėse, pagal variklių galingumą – iki 1,8 l ir virš 1,8 l. Prieš varžybas vyksta treniruotės, tada kvalifikaciniai važiavimai dėl kuo geresnės starto pozicijos finaliniame važiavime. Pranešama, kad finalinio važiavimo metu dalyviai turi įveikti 55 ratus.

Kitą sekmadienį, rugsėjo 27-ąją, Sungailiškiuose vyksiančiose varžybose dalyviai kovos ir dėl metinės įskaitos apdovanojimų. Tai bus jau 11-osios „Weekend Grand Race“ varžybos.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą