„Tauragė“ baigė komandos komplektaciją

Dalintis:

Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono kovoms besiruošianti Tauragės „Tauragė“ paskelbė baigusi sukomplektuoti komandą – jau aiškūs visi 13 žaidėjų, atstovausiantys Tauragei.  

Kiek anksčiau klubas pranešė apie naują trenerį ir pirmuosius naujus žaidėjus bei senbuvius, prieš keletą dienų paskelbė apie likusiuosius. Pradėkime nuo komandai toliau atstovausiančių žaidėjų: tai Tautvydas Stankus ir Julius Kigas. Tautvydui tai bus jau penktasis, o Juliui – antrasis sezonas vilkint šios komandos marškinėlius. Prie komandos prisijungė du perspektyvūs 18-mečiai tauragiškis Rokas Bendikas ir iš Vainuto kilęs Dominykas Girskis. Komandos gynėjų grandį sustiprino JAV krepšinį žaidęs šilališkis Žygimantas Sirvydas, keturis sezonus RKL A divizione Lietuvos sporto universitetui atstovavęs vainutiškis Edvinas Kurlinkus ir 18-metis kaunietis Matas Mankauskas, praėjusią vasarą atstovavęs Lietuvos jaunimo rinktinei. Taip pat klubui pavyko susitarti su epizodiškai Marijampolės „Sūduvoje“ rungtyniavusiu šilutiškiu Gvidu Galinausku ir praėjusį sezoną KTU komandai atstovavusiais aukštaūgiais Pauliumi Steikūnu bei Dominyku Ratkumi.

Paskelbęs visą komandos tryliktuką klubas pranešė dar vieną naujieną – nuo šių metų „Tauragė“ keičia savo „namus“, taigi namų rungtynės nebebus žaidžiamos LC „Fortūna“ krepšinio salėje. Klubas keliasi į „Bastilijos“ sporto kompleksą.

Komanda tikisi, kad daugiau fanų sutalpinti galinti „Bastilija“ leis „Tauragei“ jausti dar didesnį žiūrovų palaikymą namų rungtynėse. Taigi komandos sudėtis leidžia tikėtis nemažai pergalių reguliariajame sezone, o apie jo pradžią pranešime iškart, kai tik ji bus aiški.

Parengė Rimantas Cemnalianskis

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą