fbpx

„Tauragė“ ir toliau laimi kas antras rungtynes

Dalintis:

Tauragės krepšinio klubui, rungtyniaujančiam RKL A divizione, šiemet labai trūksta stabilumo, akivaizdu, kad tam įtakos turi pandemija, kuri vis sujaukia komandos planus ir neleidžia naujai ir jaunai komandai pasiekti geros žaidybinės formos. Praėjusį savaitgalį tauragiškiai sužaidė dvejas visiškai skirtingas rungtynes Kaune, penktadienį buvo visa galva aukščiau už KTU universiteto studentų komandą, o šeštadienį neturėjo jokių šansų laimėti prieš Kauno rajono „Omegą“.

Pirmosiose savaitgalio rungtynėse prieš KTU tauragiškiai fantastiškai sužaidė pirmąjį kėlinį 27:9 ir pasiklojo pamatus 9-ajai sezono pergalei. Šeimininkai keletą kartų buvo sumažinę atsilikimą iki vienaženklio skirtumo, tačiau rimtesnio iššūkio mesti nesugebėjo ir „Tauragė“ sužaidusi puikias varžybas gynyboje sugebėjo išsivežti pergalę iš Kauno rezultatu 73:62. Pagrindine pergalės priežastimi galima laikyti „Tauragės“ gynybą, kadangi 62 praleisti taškai – geriausias šio sezono tauragiškių pasirodymas. Taip pat galima paminėti puikų baudų metimų pataikymą 16/18, kai varžovai realizavo 10/19 tokių metimų. Komandą į priekį traukė Martynas Šeputis, kurio sąskaitoje – 23 taškai ir net 29 naudingumo balai. Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Linas Krivickas pridėjo 19 taškų, o Gvidas Galinauskas su 9 taškais sąskaitoje sugebėjo surinkti 21 naudingumo balą.

Šeštadienį rungtynių vaizdas jau buvo visiškai kitoks. Susitikimas su vienais lygos lyderių – Kauno rajono „Omegos“ klubu tauragiškiams susiklostė nesėkmingai. Pirmojoje pusėje gynyboje nespėjusi „Tauragė“ po pirmųjų dviejų kėlinių atsiliko 33:49. Antroji rungtynių pusė buvo dar klampesnė, tauragiškiai pralaimėjo 3-iąjį ir 4-ąjį kėlinius taip ir nesugebėję mesti rimtesnio atsako varžovams – 58:80. Varžovų gretose nesustabdomas buvo praeityje daug metų Kauno „Žalgiryje“ žaidęs Tadas Klimavičius, pelnęs 21 tašką. Kova dėl atšokusio kamuolio buvo pralaimėta 35:55, o pataikymas „iš žaidimo“ nesiekė net 30 procentų (20/72). Martynas Šeputis ir vėl buvo komandos lyderis su 19 taškų sąskaitoje, Gvidas Galinauskas pridėjo 11, Tautvydas Stankus – 10 taškų.

„Tauragė“ turi 9 pergales ir 7 pralaimėjimus ir toliau lieka 7-oje turnyro lentelės vietoje. Savaitgalį komandos laukia rungtynės šeštadienį Naujojoje Akmenėje prieš vietos „Patriots-cemento“ ekipą, kuri rikiuojasi 12 vietoje.