„Tauragę“ namuose ir toliau lydi sėkmė

Dalintis:

Šeštadienį Tauragės sporto komplekse „Bastilija“ įvyko dar vienos RKL A diviziono varžybos. Šįkart į Tauragę atvyko svečiai iš Akmenės – „Patriots-Cemento“ ekipa.

Varžovai sezoną pradėjo viena pergale ir trimis pralaimėjimais, todėl rungtynių favoritais buvo laikomi tauragiškiai. Savo jėgą „Tauragė“ pradėjo rodyti jau pirmosiomis rungtynių minutėmis. Fantastiškai puolime pasirodę šeimininkai po pirmojo kėlinio susikrovė solidžią persvarą 30:19. Antrajame ketvirtyje tauragiškiai toliau didino atotrūkį nuo varžovų ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė turėdami triuškinamą persvarą 52:32.

Antroje rungtynių pusėje „Tauragė“ neleido varžovams priartėti iki vienženklio skirtumo ir šventė užtikrintą pergalę 82:69. Vienas pagrindinių pergalės faktorių – tauragiškiai labiau brangino kamuolį: suklydo tik 10 kartų, kai svečiai 21.

Naudingiausiai ir rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Paulius Steikūnas, jo sąskaitoje – 21 pelnytas taškas, 8 kartus atkovotas kamuolys ir 25 naudingumo balai. Gvidas Galinauskas prie pergalės prisidėjo pelnydamas 19 taškų.

Po šios pergalės „Tauragė“ su 5 laimėjimais ir 2 pralaimėjimais pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą. Jeigu viskas klostysis be trukdžių, kitas rungtynes tauragiškiai turėtų žaisti šiandien svečiuose su Biržų komanda.