fbpx

„Tauragė“ patyrė pralaimėjimą namuose

Dalintis:

Penktadienį tauragiškiai sužaidė dar vienas RKL A diviziono rungtynes. 2021 metus komanda pradėjo 4 varžybomis išvykose, todėl „Bastilijos“ lankai jau buvo pasiilgę tauragiškių metimų. Visgi varžovai iš Vilniaus „Tauragės“ komandai pasirodė per kietas riešutėlis ir rungtynės namuose prieš „Rivile“ komandą buvo pralaimėtos triuškinamu rezultatu 71:90.

Rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo ir puolime puikiai funkcionavę tauragiškiai po pirmojo kėlinio pirmavo 25:22. Antrajame kėlinyje aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, tačiau geriau finišavę svečiai į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudami 4 taškais. Lemiamas buvo 3-iasis ketvirtis, kuriame „Tauragė“ pradėjo strigti puolime ir surinko tik 12 taškų, o tuo metu varžovai pelnė 24 taškus ir tauragiškių deficitas per vieną kėlinį išaugo nuo 4 iki 16 taškų 57:73. Ketvirtajame kėlinyje „Tauragė“ keletą kartų sumažino skirtumą iki 12 taškų, tačiau labiau prisivyti varžovų nepavyko ir komanda turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Pagrindinėmis pralaimėjimo priežastimis galima išskirti labai prastą taiklumą „iš žaidimo“: dvitaškiai (12/31), tritaškiai (11/30), taip pat prastą kovą dėl atšokusio kamuolio (20 prieš 34). Geriausiai komandoje pasirodė Matas Makauskas, kurio sąskaitoje – 22 taškai, 6 pataikyti tritaškiai iš 11 ir 20 naudingumo balų. Matui geriausiai talkino Gvidas Galinauskas, surinkęs 13 taškų, ir 18-metis Dominykas Girskis, kuris, sužaidęs savo vienas geriausių sezono rungtynių, taip pat pridėjo 13 taškų.

Po šių rungtynių „Tauragė“ su 8 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais rikiuojasi 8-toje turnyro lentelės vietoje. Penktadienį tauragiškiai vyks į Kauną, kur susikaus su vietos Kauno technologijos universiteto komanda.