fbpx

Tauragė taps bekelės lenktynių sostine

Dalintis:

Oficialu: trejus metus tauragiškiai ir miesto svečiai galės džiaugtis įspūdingomis visureigių, motociklų ir moto bagių „Perimetro“ varžybomis. Bekelės lenktynių sostinės vardas iš Druskininkų 2020 metais perduotas Tauragei. Startas Tauragėje bus duotas jau liepos 30 dieną. Antrojo etapo varžyboms užsiregistravo dalyvauti tik trys tauragiškių ekipažai. Tikimasi, kad iki varžybų dienos dokumentus pateikti suskubs dar bent dvi vietinės bekelės sporto entuziastų komandos.

– Tikri bepročiai yra tauragiškiai. Jums tik duok adrenalino, ir viską aukštyn kojom apversite. Žinoma, kalbu tik gerąja prasme. Viena, ko trūksta – greičio ruožų aplink ir šiek tiek sukalbamesnio vieno regioninio parko direktoriaus, – apie varžybų organizavimo subtilybes Tauragėje kalbėjo Gediminas Grigaitis.

„Perimetro“ varžybos šiemet švenčia garbingą 10 metų sukaktį. Jose yra dalyvavę ir Dakaro ralio lenktynininkai: Antanas Juknevičius, Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Pauliukėnas. Šįkart į trasą išvažiuos motociklininkas Arūnas Gelažnikas.

– Daugiau nei 40 procentų sportininkų varžybose dalyvaus pirmą kartą. „Adventure“ klasėje besivaržantys sportininkai keliaus beveik 2000 kilometrų aplink Lietuvą. Šį atstumą jie įveikti turi per 60 valandų. „Sport“ klasėje rungsis galingesni visureigiai, kurie atlaikytų ir Dakaro šturmą, jie kaip ir SxS, ATV (keturračiai) „Enduro“ motociklai dalyvaus greičio ruožuose, kurie vyks Kapčiamiestyje, Druskininkuose ir Tauragėje, – pasakoja varžybų organizatorius.

Varžydamiesi bekele maratono dalyviai autosporto gerbėjams pasirodys jau liepos 29-osios pavakarę Tauragės hipodrome planuojamo varžybų prologo metu. Ankstyvą liepos 30-osios rytą „Adventure“ klasėje besivaržantieji į kelionę leisis iš kaimo turizmo sodybos „Senasis Rambynas“.

– Mes visada laukiame žiūrovų, bet tuo pačiu jų ir labai bijome. Jie sugalvoja apžiūrėti automobilių dugną, lenda po ratais, o mes paniškai bijome juos suvažinėti, – juokaudamas apie galingų automobilių nesisaugančius žiūrovus kalbėjo G.Grigaitis.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą