„Tauragei“ ir toliau trūksta stabilumo

Dalintis:

Po sėkmingo ankstesniojo savaitgalio tauragiškiai penktadienį išvyko į Kretingą, kur sužaidė tragiškas rungtynes ir šeimininkams pralaimėjo net 40:83. Nepaisydama tokio skaudaus smūgio „Tauragės“ krepšinio komanda šeštadienį sugebėjo mobilizuoti jėgas ir svečiuose 71:62 palaužė Kauno VDU.

Prieš dvikovą su „Kretinga“ komanda jautėsi pakylėta ir to, kas įvyko tą dieną, niekas nė neįsivaizdavo. Pirmasis rungtynių kėlinys pralaimėtas 16:25, tačiau tai toli gražu nebuvo blogiausias „Tauragės“ kėlinys, kadangi per likusius 3 kėlinius pavyko pelnyti vos 24 taškus. Pralaimėta rekordiniu skirtumu 40:83. Tauragiškiai tritaškius metimus šiose rungtynėse pataikė vos 11 procentų taiklumu (3/27) ir atliko tik 8 rezultatyvius perdavimus. Nė vienas komandos žaidėjas nesurinko dviženklio taškų skaičiaus, o rezultatyviausias buvo Paulius Steikūnas su 9 taškais sąskaitoje.

Praėjus vos pusdieniui po penktadienio košmaro Kretingoje tauragiškiai išvyko į Kauną, kur laukė labai svarbios rungtynės su turnyro lentelės kaimyne Kauno VDU ekipa. Šiose rungtynėse „Tauragės“ puolimas vis dar neveikė taip sklandžiai, kaip anksčiau, tačiau intensyvia ir kibia gynyba pavyko išmušti VDU studentus iš jų žaidybinio ritmo. Apylygėse rungtynėse beveik visą rungtynių laiką priekyje buvo „Tauragė“, kuriai pabaigoje pavyko susikurti apčiuopiamesnį pranašumą ir švęsti labai svarbią pergalę, ypač psichologiškai. Šiose rungtynėse tauragiškiams ir toliau dauguma metimų skriejo pro šalį, tačiau puiki kova dėl kamuolio ir geras dviejų lyderių žaidimas ištraukė „Tauragę“. Paulius Steikūnas ir Gvidas Galinauskas sužaidė puikias rungtynes, pirmasis pelnė 22 taškus ir surinko 22 naudingumo balus, antrasis – 21 tašką ir net 28 naudingumo balus. Nuo atsarginių suolelio kilęs Matas Mankauskas pridėjo 11 taškų.

Savaitgalį „Tauragės“ laukia dvikova namuose su Prienų „Cbet-KKSC“ komanda, kuri kovoja dėl išlikimo A divizione, todėl varžovo nuvertinti negalima, o kiekviena pergalė tauragiškiams ypač svarbi prieš artėjančias atkrintamąsias varžybas.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą