fbpx

Tauragės futbolo akademijos auklėtiniai grįžo į stadioną

Dalintis:

Šią savaitę Tauragės futbolo akademijos auklėtiniai jau pradėjo miklinti kojas dirbtinės dangos stadione. Nors pats žaidimas dar neleidžiamas dėl galimų kontaktų, kamuolio valdymo įgūdžiams lavinti – puikus laikas.

Karantino metu Tauragės futbolo akademijos veikla nebuvo sustojusi. Kaip ir daugelio kitų sričių specialistai, futbolininkai bandė tęsti treniruotes nuotoliniu būdu. Tiesa, akademijos techninis direktorius Andrius Bendikas juokavo, kad būta visko – ir šiokių tokių nuostolių – tuomet apsispręsta treniruotes daryti tik fizinei formai palaikyti.

– Ne kiekvienas turi sąlygas namuose kamuolį spardyti. Todėl vykdant nuotolines treniruotes iškart pasimatydavo, kas gali, o kas negali su kamuoliu treniruotis. Bute to niekaip nepadarysi. Tačiau pratimus bendrai fizinei formai palaikyti, raumenims stiprinti darė noriai visi vaikai, – kalbėjo A.Bendikas.

Trenerio darbą dirbantis pašnekovas neslėpė, kad vos leidus vaikai į stadioną grįžo su didžiuliu noru ir džiaugsmu. Tiesa, ne visi. Pasiteiravus, kodėl kai kurie vaikai liko namuose, A.Bendikas spėliojo, kad gal ne visus pasiekė informacija apie treniruočių pradžią. Techninis direktorius taip pat neatmetė galimybės, kad kai kurie tėvai apsisprendė dar laikytis griežto karantino ir į treniruotes vaikus išleis tik aprimus viruso plitimui.

Tauragės futbolo akademijos nuotrauka

– Matuojam atėjusiems temperatūrą, turime dezinfekcinio skysčio ir skatinam vaikus juo naudotis. Teko perdaryti treniruočių grafiką, nes žaisti futbolo dar neleidžiama, kad nebūtų kontaktų. Tad kol kas 75 proc. treniruočių sudaro kamuolio valdymo įgūdžių formavimas. Pradėjom ir suaugusiųjų komandos treniruotes. Karantinas nutraukė atranką į vyrų futbolo komandą „Tauras“. Tačiau jau buvo II-osios lygos vadovų susirinkimas, traukėm komandų burtus. Beliko sudėlioti varžybų grafiką, – dėstė Andrius Bendikas, pridurdamas, kad karantino metu nemažai padirbėta prikeliant stadioną naujam gyvenimui.

Direktorius ypač džiaugėsi trenerio Donato Žiliaus įdirbiu atnaujinant ir gražinant stadioną. Tačiau nepamiršo paminėti auklėtinių tėvelių, kitų trenerių. Kas galėjo – prisidėjo darbu, kai kas – piniginėmis lėšomis perkant reikalingas priemones.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą