Tauragės krepšininkai – tampo nervus varžovams

Dalintis:

Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai sezoną baigia pergalingai. 2008 metais gimę krepšininkai į miestą parvežė taurę už turnyre Pakruojyje iškovotą trečiąją vietą.

„Bronzinius berniukus“ treniruojantis Vilius Klumbys į kolektyvą įsiliejo tik šiemet. Tai yra pirmoji jo vadovaujamos komandos pergalė.

– Vaikams svarbu dalyvauti turnyruose ir dar svarbiau iškovoti pergalę. Net maži pasiekimai vaikus motyvuoja ir džiugina, – sakė krepšinio mokyklai vadovaujantis Ovidijus Ežerskis. Jis pasidžiaugė sėkmingu trenerio V.Klumbio startu ir jaunųjų krepšininkų pastangomis kovojant dėl pergalės. Vertindamas pandeminius metus, krepšinio mokyklos vadovas dėkojo tėvams už kantrybę ir vaikams už nuotolines treniruotes. Pasak O.Ežerskio, auklėtiniams sugrįžus į salę, galima tikėtis dar geresnių rezultatų. Pats O.Ežerskis treniruoja 2007 metais gimusius jaunuosius Tauragės krepšininkus ir pasidžiaugė, jog jie, Lietuvos krepšinio federacijos sprendimu, jau pripažįstami aukšto meistriškumo sportininkais ir net vėl sugriežtinus karantiną galės treniruotis salėje.

– Praėjusią savaitę mano treniruojama komanda dalyvavo turnyre Kretingoje, bet šiek tiek pritrūko sėkmės ir jame likome tik ketvirtoje vietoje. Visos varžybos buvo labai įtemptos. Vienas pralaimėjome paskutinę minutę. Varžovai į krepšį kamuolį įmetė iš vidurio aikštės, o kitose nusileidome tik per pratęsimą. Džiaugiuosi, kad turnyre žaidėme su pagrindine Kauno „Žalgirio“ komanda ir mums su jais kovoti sekėsi geriausiai. Jei kitus priešininkus kauniečiai tiesiog triuškindavo, tauragiškiai pasidavė likus kelioms akimirkoms iki paskutinio kėlinio pabaigos, – įspūdžiais pasidalijo treneris. Turnyro metu vykusio Įgūdžių konkurso nugalėtoju tapo tauragiškis Armandas Kareiva, o visos komandos sprendimu naudingiausiu žaidėju išrinktas Pijus Šimašius.

– Ateina vasara, darbai nesustos. Vyks treniruotės, stovykla pajūryje. Liepos 19-23 dienomis organizuojame dieninę stovyklą „Sportuok ir būk sveikas“. Kviečiame dalyvauti visus 6-13 metų krepšinį žaisti norinčius vaikus, – informuoja O.Ežerskis. Registruotis į stovyklą galima krepšinio mokyklos socialiniame puslapyje arba telefonu 8 642 37270.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą