Tauragės krepšinio veteranams – III vieta Lietuvos pirmenybėse

Dalintis:

Savaitgalį Karpynės sporto ir poilsio komplekse Raseinių rajone vyko 2022–2023 m. Lietuvos krepšinio veteranų lygos finalinės kovos. Dėl III vietos 65+ grupėje susitiko Klaipėdos „Molo“ ir „Tauragės“ komandos. Nors reguliariojo sezono metu tauragiškiai buvo įveikę klaipėdiškius tiek namuose, tiek išvykoje, rungtynės dėl III vietos respublikos čempionate nuo pat pirmosios minutės buvo labai įtemptos.

Po pirmojo rungtynių kėlinio rezultatu 18:12 pirmavo „Tauragė“. Ji pirmavo 31:28 ir komandoms išėjus į ilgąją pertrauką. Nuo trečiojo kėlinio pradžios, būdami fiziškai pajėgesni ir pranokstantys ūgiu, klaipėdiečiai pradėjo visą atakų branduolį sukoncentruoti į puolimą per baudos aikštelę ir jiems tai pavykdavo. Priešininkų komanda ne tik pasivijo tauragiškius, bet ir persvėrė rezultatą ir atitolo iki 8 taškų. Po trijų kėlinių jau rezultatu 51:43 pirmavo Klaipėdos „Molas“. Bet atkaklūs žemaičiai nenuleido rankų ir sukaupę visas likusias jėgas bei padidinę spartą sugebėjo lemiamame kėlinyje išlyginti rezultatą ir paskutinę rungtynių minutę persverti jį savo naudai. Rungtynės baigėsi 60:57 Tauragės komandos naudai.

„Tauragės“ komandos garbę čempionate gynė Antanas  Žygaitis, Steponas Kližentis, Gintautas Sabeckas, Juozas Jankevičius, Vytautas Kimbra, Sigitas Mičiulis, Arūnas Radavičius, Antanas Jucikas, Vytenis Urba, Sigitas Kabelis, Apolinaras Abramavičius ir Vaclovas Pacevičius.

Šalies čempionais 65+ amžiaus grupėje tapo Vilniaus „Statybos senjorai“, finalinėse rungtynėse dėl I vietos rezultatu 72:63 įveikę Kauno „Jutą“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą