Tauragiškei kartu su šalies rinktine pasirodyti Europos čempionate sutrukdė koronavirusas

Dalintis:

Į praėjusią savaitę Suomijoje, Lahti mieste, vykusį Europos jaunimo U17 badmintono čempionatą išvykusiems geriausiems jauniesiems Lietuvos badmintonininkams, tarp kurių ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė, tenka spręsti neplanuotas problemas. Koronavirusas ir jiems pastojo kelią.

Prieš išvyką į Suomiją visi badmintonininkai atliko koronaviruso testus ir visi jie buvo neigiami. Atvykusi į Suomiją visa rinktinė prieš prasidedant čempionatui 72 valandas praleido izoliacijoje nuo kitų šalių delegacijų. Likus vienai dienai iki čempionato, visos rinktinės dar kartą atliko COVID-19 testus ir šįkart lietuvių laukė labai nemaloni žinia – vienam komandos narių nustatytas koronavirusas. Ši žinia reiškė, kad visa Lietuvos rinktinė negalės dalyvauti Europos čempionate.

Negana to, pagal Suomijos reglamentą visa Lietuvos delegacija dar mažiausiai 7 dienas turės būti izoliuota savo kambariuose ir negalės išvykti namo į Lietuvą. Rinktinės trenerį Kęstutį Navicką ši situacija labai nuliūdino.

– Esame nusivylę ir liūdni dėl susiklosčiusios situacijos. Turime pripažinti, kad gyvename įdomiais laikais. Nepaisant to, kas atsitiko, komandoje vienas kitą palaikome, – sakė treneris.

Tauragiškiai tikisi, kad kraštietei Viltei viskas gerai, ir linki jai bei visai Lietuvos komandai stiprybės šiuo nelengvu laikotarpiu.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą