Tauragiškės iškovojo aukso medalius

Dalintis:

Savaitgalį Kėdainių sporto arenoje vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate dvi tauragiškės iškovojo aukso medalius.

Varžybų finale, kuris vyko lapkričio 23 dieną, per Lietuvos kariuomenės dieną, Rugilė Altaravičiūtė ir Paulina Lazdauskaitė (abi tarnauja Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio Motorizuotame pėstininkų batalione) iškovojo pergales ir abi pirmą kartą savo karjeroje tapo šalies moterų bokso čempionėmis.

Moterų grupėje svorio kategorijos iki 51 kg finalinėje dvikovoje R.Altaravičiūtė aiškią persvara jau pirmame raunde techniniu nokautu įveikė Naujosios Akmenės boksininkę Kristiną Normantienę. Rugilė iki šiol kelis kartus buvo tapusi Lietuvos čempione jaunučių, jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse, tačiau įrodė, kad ji yra stipriausia šioje kategorijoje ir suaugusiųjų grupėje.

Ne mažiau efektingai svorio kategorijos iki 57 kg finalo dvikovą laimėjo ir Paulina Lazdauskaitė. Vienbalsiu teisėjų sprendimu Paulina 5:0 įveikė šių metų Lietuvos jaunimo čempionę Gretą Žukauskaitę iš Marijampolės.

Lietuvos bokso federacijos nuotraukos

Rugilė Altaravičiūtė – 2019 metų Lietuvos moterų bokso čempionė.

Abi sportininkes šioms varžyboms ruošė treneris Edvardas Kutujevas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą