fbpx

Tauragiškiai – bokso turnyro čempionai

Dalintis:

Iš Kaune vykusio tradicinio tarptautinio kalėdinio bokso turnyro Tauragės sporto centro trenerio Giedriaus Vaištaro auklėtiniai grįžo su čempionų taurėmis.

Turnyre dalyvavo boksininkai iš Lietuvos, Armėnijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos. Trenerio Giedriaus Vaištaro auklėtiniams sekėsi puikiai. 2019 metų sezoną jie užbaigė pergalėmis. Jaunių grupės boksininkai Emilis Šileris ir Irvydas Ūksas tapo šio turnyro čempionais, o tauragiškis Eligijus Dusevičius nusileido Lenkijos boksininkui.

Irvydas Ūksas rungėsi +80 kg svorio kategorijoje. Kovą finale jis laimėjo techniniu nokautu, varžovui nepalikdamas jokių vilčių. Emilis Šileris 70 kg svorio kategorijoje ne tik tapo čempionu, bet ir buvo pripažintas garbingiausiu turnyro kovotoju. Jį pasveikino Lietuvos rinktinės treneris Vidas Bičiulaitis.

Treneris ir boksininkai už prisidėjimą prie pergalių dėkingi Virginijui Jokubauskui, Danieliui Rašinskui, Deividui Vaištarui, Gediminui Sakalauskui ir Tauragės sporto centrui.