Tauragiškiai savaitgalį sužaidė dar dvejas rungtynes RKL čempionate

Dalintis:

Dėl į komandą įsisukusio koronaviruso „Tauragė“, ilgiau nei dvi savaites praleidusi saviizoliacijoje ir vos savaitę pasitreniravusi, grįžo į varžybinį ritmą – savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes išvykose.

Penktadienį komanda išvyko į Prienus, kur susitiko su šeimininkų CBET-KKSC komanda. Varžovų komandoje galima rasti ir pažįstamų pavardžių – Darius Kuzmickas „Tauragei“ atstovavo praėjusį sezoną, o Mantvydas Gečionis 2018–2019 metų sezoną. Šeimininkų komanda iki šių rungtynių buvo iškovojusi tik vieną pergalę, todėl tauragiškiai buvo gana ryškūs rungtynių favoritai. Kaip ir tikėtasi, „Tauragė“ jau nuo pirmųjų minučių pradėjo krautis persvarą ir įpusėjus rungtynėms triuškino varžovus 47:27. Tauragiškiai ir antroje rungtynių pusėje išlaikė uraganinį puolimą ir neleido varžovams priartėti, o tik dar labiau padidino persvarą ir laimėjo rungtynes net 102:73. Rungtynės sėkmingai susiklostė beveik visai komandai, net 9 iš 10 žaidėjų surinko dviženklį naudingumo balų skaičių. Labiausiai galima išskirti Martyną Šeputį, kurio sąskaitoje – 20 taškų ir 22 naudingumo balai. Jaunasis Dominykas Girskis gavo daugiau žaidybinio laiko nei įprastai ir puikiai jį išnaudojęs pridėjo 15 taškų.

Šeštadienį tauragiškių laukė dar viena dvikova Raseiniuose su vietos „Raseinių“ ekipa. „Raseiniai“ – turnyrinės lentelės kaimynai, todėl pergalės kaina buvo dvigubai didesnė, o ir varžovas daug grėsmingesnis nei penktadienio rungtynėse. Šeimininkų ekipa jau nuo pirmųjų minučių pasiūlė aukštą rungtynių tempą, kurio neatlaikę „Tauragės“ krepšininkai po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviženklį deficitą 43:53. Antroje rungtynių pusėje „Raseiniai“ ir toliau didino atotrūkį, o „Tauragė“ nerado priešnuodžių uraganiniam šeimininkų puolimui ir gavo pripažinti jų pranašumą 76:95. Tauragiškiams labiausiai koją kišo prastas pataikymas iš toli (3/18) ir pralaimėta kova dėl atšokusio kamuolio (24 prieš 37). Komandą į priekį tempė 19 taškų surinkęs Gvidas Galinauskas ir 14 pridėjęs Martynas Šeputis.

Po šio savaitgalio „Tauragė“ su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais išliko 4-toje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausios rungtynės – penktadienį namuose su KTU krepšinio komanda.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą