fbpx

Tauragiškis lenktynininkas pasiekė savo – keliauja į Dakarą

Dalintis:

Penktadienį tauragiškis Rokas Baciuška pranešė, kad jam pavyko surinkti reikiamas lėšas ir jau planuoja kelionę į Dakaro lenktynes.

Kurį laiką Rokas Baciuška rungtyniavo ralio kroso varžybose ir 2018 metais jam pavyko pasiekti neįtikėtiną pergalę – jis tapo vieninteliu lietuviu ir jauniausiu lenktynininku, iškovojusiu Europos ralio kroso čempiono titulą. Po šios pergalės laukė permainingi pandeminiai metai, kol galiausiai jaunuolis apsisprendė sėsti prie bagio vairo.

Apsisprendus, kad tikslas – Dakaro lenktynės, R.Baciuškai teko sukti galvą ir apie finansus. Iš viso sėkmingam startui Dakare reikia 300 000 eurų. Sportininko komandos prašymu Tauragės rajono taryba skyrė 15 tūkst. eurų. O vėliau R.Baciuška socialiniame tinkle paskelbė paramos prašymą – iki svajonės jam trūko 100 000 eurų.

Penktadienį lenktynininkas paskelbė džiugią naujieną. Į paramos prašymą atsiliepė ne tik jo gerbėjai, aukoję įvairias sumas, bet ir įmonė „Agrorodeo“, remianti garsų lenktynininką Vaidotą Žalą.

„Esu labai laimingas, galėdamas pasidalinti džiugiomis naujienomis – mes važiuojam į Dakarą!“ – savo feisbuko paskyroje rašo R.Baciuška.

„Tauragės kurjerio“ skaitytojams R.Baciuška pasakojo besitreniruojantis Portugalijoje, netrukus keliausiantis su bagiu į Marselį.

– Pavyko surinkti reikiamą biudžetą. Šiuo metu mankštinu bagį, tada keliausime į Marselį, iš kur bagis jau ateinančią savaitę bus plukdomas į Saudo Arabiją. Jo kelionė truks apie 2–3 savaites. Aš ten išskrendu iškart po Kalėdų, o po Naujųjų metų prasidės lenktynės, – penktadienį savo planus atskleidė sportininkas, žadantis kiekvienam rėmėjui padėkoti asmeniškai.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą