Tauragiškis Tailande iškovojo pergalę

Dalintis:

Sigitas Gaižauskas Tailande dar kartą stojo į kovą su priešininku, kuriam pralaimėjo praėjusių metų spalį. Šįkart iš Tauragės kilusiam Muay Thai kovotojui pavyko pelnyti pergalę.

Naujienų portalas 15min.lt skelbia, kad Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Sigitas Gaižauskas antrą kartą, po spalį buvusio pralaimėjimo, stojo į kovą su tailandiečiu kovotoju Kaitnavy. Atsargiai pradėtoje kovoje sportininkus paragino teisėjas.

Pirmojo raundo metu tailandietis keliskart smūgiavo lietuviui koja. Prasidėjus aktyviam antrajam raundui Kaitnavy ir vėl smūgiavo kojomis. Sigitas Gaižauskas neatsiliko ir bandė priešininkui trenkti alkūnėmis ir rankomis. Trečiojo raundo metu Sigitas priešininkui taip trenkė, kad skruostu ėmė bėgti kraujas. Nors šįkart nokauto nebuvo, teisėjai susumavo taškus ir paskelbė lietuvio pergalę.

„Revanšinė kova, kurią laimėjau vienbalsiu teisėjų sprendimu. Tikrai esu laimingas, nes Lietuvai Vasario 16-oji – labai svarbi diena, ir man ši pergalė labai svarbi, nes prieš tris mėnesius pralaimėjau šiam varžovui – jis prakirto man skruostą. Dabar aš jam prakirtau. Tai kaip atsilyginau“, – sakė naujienų portale 15min.lt cituojamas Lietuvos kovotojas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą