Tauragiškis vartininkas pripažintas geriausiu futbolininku

Dalintis:

Vakar vakare sostinėje esančioje „Compensa“ arenoje išdalinti Lietuvos futbolo apdovanojimai. Geriausiu 2019-ųjų metų futbolininku pripažintas tauragiškis vartininkas Ernestas Šetkus.

Izraelyje, Beer Ševos „Hapoel“  klube žaidžiantis Ernestas Šetkus pernai Izraelio pirmenybėse užėmė trečiąją vietą, taip pat buvo pagrindiniu Lietuvos rinktinės vartininku.

Kaip rašo naujienų portalas 15min.lt, apdovanojimą atsiimdamas Ernestas Šetkus dėkojo savo treneriams, šeimai ir žmonai.

Skelbiama, jog šis vartininkas geriausio futbolininko nominacijoje varžėsi su Arvydu Novikovu ir Pauliumi Golubicku. Pastarasis futbolo žaidėjas išrinktas metų jaunuoju futbolininku.

Ernesto Šetkaus karjera prasidėjo Tauragės vyrų futbolo komandoje „Tauras“. Jo treneris buvo Jonas Stažys. Profesionalaus futbolininko karjerą vartininkas pradėjo Vilniaus „Žalgiryje“. Galiausiai pradėjo lipti ir tarptautinės karjeros laiptais: žaidė su Kipro komanda, karjerą tęsė Bulgarijoje, Baltarusijoje, Graikijoje, Turkijoje, Olandijoje, o pastaruoju metu žaidžia Izraelio klube.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą