fbpx

„Tauras“ toliau stringa

Dalintis:

Tauragės futbolo flagmanas „Tauras“ sužaidė dar dvejas Lietuvos futbolo II lygos Vakarų zonos rungtynes. Rugpjūčio 30 dieną tauragiškiai namuose susitiko su Telšių „FC Džiugu B“, o rugsėjo 5-ąją svečiavosi Gargžduose, kur susirungė su vietos „FK Banga B“.

Rugpjūčio 30-ąją, šeštadienį, į Vytauto stadioną palaikyti „Tauro“, remiantis rungtynių protokolu, susirinko 120 žmonių, tačiau džiaugsmo akimirkų tauragiškiai jiems nesuteikė. Prieš rungtynes tikėtasi atkaklios kovos, nes telšiškiai turnyrinėje lentelėje buvo šalia „Tauro“, bet galutinis rezultatas to tikrai neatspindėjo. Pirmasis rungtynių kėlinys buvo tiesiog tragiškas, nes šeimininkai sugebėjo praleisti 4 įvarčius: 3-iąją, 25-ąją, 34-ąją ir 40-ąją minutėmis į „Tauro“ vartus krito įvarčiai (0:4). Po tokio pirmojo kėlinio tauragiškiai atsitiesti nesugebėjo ir galutinis rungtynių rezultatas nepasikeitė. Telšių „FC Džiugas B“ šventė lengvą pergalę 4:0.

„Tauro“ nuotrauka

Po mažiau nei savaitės, rugsėjo 5 dieną „Tauras“ išvyko į Gargždus, kur jų laukė rungtynės su lygos lyderiais „FK Bangos B“ komanda. Po trijų iš eilės pralaimėjimų, per kuriuos įvarčių įmušti tauragiškiams nepavyko, komanda tikėjosi įvarčių sausrą nutraukti rungtynėse su vienvaldžiais lygos lyderiais. Visas rungtynes, kaip ir tikėtasi, „Tauras“ daugiau gynėsi nei puolė, tačiau pirmojoje rungtynių pusėje vartus pavyko išsaugoti sausus. Antroje rungtynių pusėje svečių vartų apgultis toliau tęsėsi ir rungtynėms einant į pabaigą, 84-ąją minutę, gargždiškiai išsiveržė į priekį (1:0). Kai jau atrodė, kad „Tauras“ ir vėl liks be taškų, tauragiškis Egidijus Dusevičius, prabėgus vos 2 minutėms po praleisto įvarčio, išlygino rungtynių rezultatą (1:1). Per likusią rungtynių dalį įvarčių neįmušta ir abi komandos išsiskyrė taikiu rezultatu 1:1. Gargždų „FK Banga B“ su 28 taškais išsaugojo lyderės poziciją, o „Tauras“ su 10 taškų liko 10-toje turnyrinės lentelės vietoje.