fbpx

Tradicinis bėgimas Karių dienai atgaivintas

Dalintis:

Net ir tvyrant pandeminėms nuotaikoms, bėgimas Karių dienai paminėti Taurų nuotykių parke įvyko. Po metų pertraukos organizuotame renginyje registravosi net 597 dalyviai!

Taurų nuotykių parke kasmet organizuojamas tradicinis bėgimas Karių dienai paminėti skaičiuoja jau dešimtmečio tradicijas. Pradėtas organizuoti Tauragės bėgimo mėgėjų klubo, šiemet vėl pratęstas – pernai šį renginį, kaip ir daugelį kitų, teko atšaukti dėl paskelbto karantino. Vienas renginio organizatorių Žygimantas Zaleckas „Tauragės kurjeriui“ yra sakęs, kad viliasi sulaukti tūkstančio dalyvių. Nors užsiregistravo mažiau – 597, renginys nuo to nesuprastėjo.

Vos atvykusius į Taurų nuotykių parką pasitiko ritminga muzika, išjudinusi sirgalius – trepsint į taktą ne taip šalta.

Bėgimas Karių dienai paminėti. Mortos Mikutytės nuotrauka

Pirmieji prie starto linijos stojo 600 m bėgimui užsiregistravę dalyviai – šis bėgimas vadinamas tėvelių ir vaikų bėgimu. Jame dalyvavo 106 bėgikai. Būtent šios distancijos dalyviai visada sulaukia didžiausio palaikymo ir aplodismentų. Laimėtoju šioje grupėje tapo Julius Šerpetauskis. Antrąją vietą užėmė tauragiškis Laurynas Norkus.

Bėgimas Karių dienai paminėti. Mortos Mikutytės nuotrauka

Vėliau rikiavosi 1800 m bėgimo dalyviai. Šios distancijos nugalėtoju tapo Julius Venckūnas iš Kauno. Tauragiškis Nedas Mencleris finišo liniją kirto 6-tas.

6 ir 12 km distancijų bėgikai prie starto linijos stojo vienu metu. Pačiame gale išsirikiavo ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono kariai. 6 km distancijoje greičiausias buvo Paulius Kovarskas iš Panevėžio. Tauragiškis Andrius Arnašius atbėgo 4-tas.

Bėgimas Karių dienai paminėti. Mortos Mikutytės nuotrauka

Ilgiausioje, 12 km, distancijoje pirmas finišo liniją kirto Andrius Šipkinas iš Trakų. Tarp tauragiškių greičiausias buvo Modestas Gečas, atbėgęs 9-tas.

Bėgikų būryje tauragiškiai galėjo išvysti ir Tauragės rajono merą Dovydą Kaminską, ir Taurų nuotykių parko vadovą Antaną Venckų.

Bėgimas Karių dienai paminėti. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą