fbpx

Trasoje juos išvysime ir kitą sezoną

Dalintis:

Viščiukus skaičiuoja rudenį, sako liaudies išmintis. Pasibaigus lenktynių sezonui skaičiuojami rezultatai. Trys tauragiškiai atkakliai varžėsi Lietuvos autokroso čempionate ir jau aiškūs preliminarūs rezultatai. Ar jie tenkina sportininkus, ką jie planuoja kitam sezonui ir kokius siekius kelia?

Tautvydas Urba:

Tautvydas Urba. Mortos Mikutytės nuotrauka

Jaučiuosi puikiai. Dvejus ar trejus metus nevažiavau Lietuvos čempionate, tačiau dėl koronaviruso nevyko varžybos kitur, tai nutarėme sudalyvauti gimtinėje. Norėjome įrodyti, kad dar nepasenom, nenublankom. Stengėmės ir pavyko. Manau, nemažai buvo sėkmės. Kitą kartą gali verstis per galvą, o vis tiek nesiseks. Gal ir patirtis šiek tiek lėmė pergales, be to, technika nepavedė.

Kęstutis Krakys. Asmeninio albumo nuotrauka

Kęstutis Krakys:

Paskutinius du etapus buvo problemų su važiuokle. Kupiškyje buvo iš pradžių teisėjų klaida, tada kontaktas su kitu lenktynininku. Vėliau vėl kontaktas. Jei nespėsiu iki kito sezono parduoti savo technikos, važiuosiu su ta pačia. Bet jei parduosiu, planuoju pirkti kitą bagį. Ieškau kitose šalyse, bet ir Lietuvoje yra neblogos technikos. Po pastarojo sezono dar nespėjo ataušti viskas, tačiau kitą būtinai startuosim.

Raminta Jankauskaitė:

Raminta Jankauskaitė. Asmeninio albumo nuotrauka

Dabar daug dirbam su nauju treneriu Edgaru Kurausku. Turbūt reikėtų sakyti, kad jis pasirinko mane treniruoti, o ne aš jį. Labai daug dirbam. Man reikia išmokti įveikti savo baimes. Tramplinai, kontaktai – baiminuosi jų. Manau, man kitą sezoną reikėtų dar pakilti aukščiau. Labai tikiuosi, kad metinėje įskaitoje pavyks pakilti bent iki prizinės vietos.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą