Trasos purvas pristabdė varžybų dalyvius

Dalintis:

Savaitgalį Sungailiškių trasoje antrą kartą rinkosi „Weekend Grand Race“ dalyviai. Važiuotas jau 6-asis etapas.

„Weekend Grand Race“ organizuojantis Edgaras Kurauskas pasakojo, kad tolimesnius planus lems orai – jei pasitaikys neprasti, gali įvykti ir 7-asis etapas. Tačiau sekmadienį dėl lietaus teko sutrumpinti finalinius važiavimus – lenktynininkų komandos važiavo nebe 55 ratus, o tik 35.

Finaliniuose važiavimuose itin sunkiai startuoti sekėsi merginoms, kurios iš dviejų kartų taip ir neįkilo į trasos kalną. Todėl buvo nutarta nugreideriuoti trasą ir starto pozicijose leisti pirmiems važiuoti vaikinams.

Klasėje iki 1,8 l greičiausia buvo Marijampolės „GM autoservisas“ komanda. Galingesnių, virš 1,8 l, automobilių klasėje pirmi finišavo „Grikis racing“ iš Trakų. Lenktynių organizatoriai 20 greičiausių komandų išrikiavo dar vienam finaliniam važiavimui. Jį laimėjo Vilkaviškio komanda „Construction agent“.

Organizatoriai greičiausia vairuotoja pripažino ir apdovanojo Gabrielę Aleksynaitę iš Jonavos komandos „Teatro metalai“. Greičiausiu vairuotoju tapo Aurimas Kučinskas iš „Construction agent“ komandos. Apdovanojimo sulaukė ir tauragiškė Raminta Jankauskaitė – ji pripažinta jauniausia varžybų dalyve.

Taip pat į feisbuką buvo keliamos sportiškiausiai atrodančių automobilių nuotraukos, o socialinių tinklų vartotojai balsavo, kuris jų pats sportiškiausias. Šį titulą pelnė komandos „Kokybės garantas“ iš Vilkaviškio automobilis.

Lenktynėse dalyvavo 8 tauragiškių komandos. Greičiausia tarp jų buvo „BBD racing team“, kurioje važiavo Inesa Kiniulienė, Vilius Kiniulis ir Donatas Černauskas. Jiems skirtas specialus autotaurage.lt įsteigtas prizas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą