Uoginių trasoje Tautvydas Urba buvo nepralenkiamas

Dalintis:

Kupiškio rajone esančioje Uoginių trasoje vyko Lietuvos autokroso čempionato III etapas. Jame savo klasėje pirmas finišavo tauragiškis Tautvydas Urba.

Sekmadienį vykusiame autokroso čempionato III etape dalyvauti užsiregistravo 45 lenktynininkai. Dalyvavo trys tauragiškiai.

Didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukė „Open 4500“ klasės finalinis važiavimas. Po starto ties pirmu posūkiu susidūrė trys automobiliai. Vienas jų po smūgio rėžėsi tiesiai į atitvarus ir nuskriejo į teisėjų postą. Laimei, teisėjai nenukentėjo, o vairuotojui pagelbėti atskubėjo greitosios medicinos pagalbos brigada.

„Junior 1000“ klasėje rungtyniavusi Raminta Jankauskaitė vieną važiavimą baigė ketvirta, tačiau finale iš penkių dalyvių finišavo penkta. Šįkart ant pirmosios vietos pakylos lipo latvis Dainis Zemnieks.

Klasėje „Buggy 1600“ dalyvavo du tauragiškiai – Kęstutis Krakys ir Tautvydas Urba. Pastarasis visus važiavimus startavo ir finišavo pirmas, niekam neužleisdamas pozicijų. Kiek prasčiau sekėsi K.Krakiui, kuriam po kontakto su III vietos laimėtoju Sauliumi Žunda lūžo galinė važiuoklė ir nebepavyko finišuoti.

Lietuvos autokroso čempionatas dėl karantino šiemet sutrumpėjo vienu etapu, tad jo finišas jau visai arti ir dalyviams svarbus kiekvienas pelnytas taškas. Pagal dabartinius rezultatus T.Urbai pergalė šiame čempionate jau ranka pasiekiama.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą