Vilkyčių autokroso čempionate tauragiškiai gelbėjo klaipėdiečiui

Dalintis:

Savaitgalį Vilkyčiuose (Šilutės r.) vyko Europos autokroso čempionato II etapas ir Nacionalinės klasės varžybos. Tauragiškiai važiavimuose nedalyvavo, tačiau su klaipėdiečiu Martynu Jasu dirbo mechanikų komandoje.

Šįkart Europos autokroso čempionato II etape susirinko 46 dalyviai iš 10 šalių – tai kone perpus mažiau, nei įprasta.

Touring autocross klasėje varžėsi 6 dalyviai. Šios klasės nugalėtoju tapo čekas Petr Šimurda.

Junior Buggy klasėje pirmas finišavo olandas Styn Jaspers. Buggy 1600 klasės nugalėtoju taip pat tapo olandas Timo Pahler.

Super Buggy klasėje nugalėtoju tapo latvis Ervins Grencis, iš laimės net pabučiavęs savo bagį.

Nacionalinėje klasėje, kur rungiamasi iki 2 l galingumo varikliais, susirinko 17 dalyvių. Pirmas finišo liniją kirto jurbarkiškis Ligitas Kordušas.

Šios klasės važiavime vyko arši ir bekompromisė kova, netrūko incidentų. Klaipėdietis Martynas Jasas startavo su buvusiu tauragiškio Andriaus Kubiliaus automobiliu „Lada 2101“. Taip pat prie šios transporto priemonės varžybose darbavosi mechanikų komanda iš Tauragės, kuriai A.Kubilius ir vadovavo – jis varžybose dalyvauti negalėjo dėl sveikatos problemų. Sekmadienį pirmajame kvalifikaciniame važiavime M.Jaso vairuojamas automobilis pateko į masinę avariją ir smarkiai nukentėjo. Tačiau tauragiškių mechanikų komanda puikiai padirbėjo – lenktynes buvo galima tęsti. Finale M.Jasas iš 10 dalyvių finišavo 6-tas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą