Vytauto Bučnio atminimo turnyro taurę iškovojo tauragiškiai

Dalintis:

„Bastilijos“ sporto komplekse dvi dienas šėlo draugiškas 4 krepšinio komandų turnyras Vytauto Bučnio atminimo taurei laimėti. Turnyre šiemet dalyvavo 3 Regionų krepšinio lygos (RKL) komandos – Kretingos „Kretinga“, Raseinių „Raseiniai“ ir šeimininkai Tauragės „Tauragė“ bei antrajame pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio čempionate Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniausianti Šilalės „Lūšis“.

Pirmajame pusfinalyje susikovė Raseinių ir Šilalės komandos – galutinis rezultatas nustebino, nes į finalą žengė žemesnėje lygoje žaidžianti „Raseinių“ ekipa. Po šių varžybų „Bastilijoje“ įvyko turnyro atidarymas ir į aikštę jau žengė šeimininkų bei Kretingos komandos. Po labai permainingos ir atkaklios kovos tauragiškiams visgi pavyko nugalėti kretingiškius 84:82 ir žengti į finalą, kuriame laukė „Raseiniai“.

Šeštadienį nuo ankstaus ryto turnyras tęsėsi ir rungtynėse dėl III vietos savo pranašumą įrodė Šilalės „Lūšis“, kuri vėliau pasidabino bronzos medaliais. Iki finalinių rungtynių dar įvyko tritaškių konkursas, kuriame triumfavo šilališkis Mindaugas Čepauskas, o žiūrovų numylėtiniui „Tauragės“ atstovui Juliui Kigui atiteko antroji vieta.

Finalinėje dvikovoje raseiniškius į neviltį varė 18-metis „Tauragės“ gynėjas Matas Makauskas – jis pataikė 6 tritaškius ir iš viso pelnė 22 taškus bei padėjo komandai įveikti „Raseinius“. Tauragėje vykstančio V.Bučnio atminimo turnyro taurę iškovojo šeimininkai – „Tauragė“. Tikimasi, kad pergalės jausmas tauragiškiams taps impulsu prieš nenumaldomai artėjantį RKL A diviziono sezoną.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą