„Weekend Grand Race“ – senų automobilių pasispardymas

Dalintis:

Sekmadienį Sungailiškių trasoje visą dieną vyko naujo formato – komandinės pigių automobilių lenktynės.

Tik pernai pradėtos organizuoti varžybos sutraukė gausų būrį autosporto mėgėjų. 39 dalyviai, kurių komandas sudaro trys nariai, viena jų – moteris, rungėsi kvalifikaciniuose važiavimuose, o patekusieji į finalą turėjo važiuoti 55 trasos ratus. Viena varžybų sąlygų – visi dalyviai privalo parduoti savo automobilį už 1000 eurų, jei tik atsiranda norinčiųjų pirkti. Šiemet tokias varžybas oficialiai patvirtino ir Lietuvos automobilių sporto federacija. Varžybų dalyviai rungtyniauja 2 įskaitose – varikliais iki 1,8 litro ir virš 1,8 litro. Visi 3 komandos nariai po 15 minučių kovoja dėl kuo geresnio vieno rato įveikimo laiko kvalifikaciniuose važiavimuose. Sungailiškiuose būtent kvalifikacijos metu įspūdingai „stogą pagavo“ žinomas Lietuvos drifteris Ivanule. Teisėjų sprendimu komandai leista dalyvauti toliau tik susitvarkius išdužusius BMW langus. Įnirtingai su autosporto mėgėjais iš visos Lietuvos kovėsi ir Tauragės atstovai. Pirmą kartą tokiose varžybose važiavo Raminta Jankauskaitė bendroje komandoje su Sauliumi Guoga ir Kęstučiu Krakiu.

– Sungailiškių trasą pažįstu nuo vaikystės. Galėčiau čia važiuoti ir naktį, – prieš startą sakė K.Krakys, iš bagio persėdęs į „Suzuki Baleno“.

Ši trijulė buvo pripažinta ne tik daugiausiai nuvažiavusi kilometrų, bet ir greičiausia tarp tauragiškių. Varžybų pirmoji vieta atiteko „Construction Agent“ komandai, važiavusiai „Opel Corsa“.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą