„Weekend Grand Race“ sugrįžta į Tauragę

Dalintis:

Gegužės 15 d. Sungailiškių autokroso trasa Tauragės rajone pirmą kartą šį sezoną laukia susirenkant gausybės autosporto mėgėjų. Čia vyks antrasis komandinių lenktynių „Weekend Grand Race“ etapas taurei „Tauro akmuo“ laimėti. Šios lenktynės skirtos nebūtinai profesionalams – dalyviai varžysis standartiniais, minimaliai ruoštais automobiliais, todėl varžybos prieinamos praktiškai bet kam, kas mėgsta spausti greičio pedalą ir norėtų išbandyti jėgas žvyro trasoje.

Komandoje – 3 vairuotojai

Varžybose gali dalyvauti visi asmenys, sulaukę pilnametystės, o nepilnamečiai priimami tik su tėvų raštišku sutikimu.

Kiekvieną komandą privalo sudaryti 3 vairuotojai, tarp kurių – bent viena mergina. Ši taisyklė padaro lenktynes įdomesnes ir žavesnes. Merginos pradeda varžybas, taip pat ir finalą, o vėliau, po keitimų, vairą perima ir galutinai santykius trasoje išsiaiškina vyrai.

Pradžioje vyksta kvalifikacijos važiavimai, kuriuose sudalyvauti turi kiekvienas komandos vairuotojas, jų trasos įveikimo laikai susumuojami ir taip paaiškėja startinė tvarka finale.

„Weekend Grand Race“ lenktynėms – jau 4 sezonas

„Weekend Grand Race“ dėl savo netradicinio formato ir „įkandamų“ techninių reikalavimų yra pamėgtos daugybės mėgėjų. Čia visada susirenka daug automobilių, todėl trasoje veiksmo nepritrūksta. Dalis komandų susibūrę jau seniai, tačiau kiekviename etape atsiranda naujokų, priimami visi.

Dėl savo populiarumo šios lenktynės vyksta jau 4-tą sezoną. Dalyviai kiekviename etape renka taškus ir metinei sezono įskaitai, o apdovanojimai vyksta ne tik po kiekvienų varžybų, tačiau ir metų pabaigoje, kai susumavus visų etapų rezultatus išrenkami viso sezono nugalėtojai.

Laukiami ir žiūrovai

Maloniai kviečiami ir žiūrovai, nes vaizdų ir nuotykių, kai vienu metu trasoje varžosi virš 20 automobilių, visada neišvengiamai būna visokiausių. Bilietas už įėjimą tekainuoja 5 Eur. Visi dalyviai ir žiūrovai turės galimybę ir užkąsti, ir atsigerti. Lenktynes komentuos profesionalus vedėjas, o nuotaiką palaikys DJ su garsia muzika, tad liūdna tikrai nebus.

Taigi, pasižymėkite – gegužės 15d., Sungailiškių autokroso trasa, Tauragės raj., laukiami visi.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą