Žygaičių gimnazijoje – netradicinis sportas

Dalintis:

Žygaičių gimnazija įgyvendino projektą „Sportuojanti bendruomenė – sveika visuomenė“. Į projektą įsijungė ir mokiniai, ir mokytojai.  

Karantino metu mokiniai ir mokytojai labai daug laiko praleido namuose prie kompiuterių ekranų, tad tęsdami Žygaičių gimnazijos tradicijas fizinio ugdymo mokytojai G.Tamavičienė ir R.Ramanauskas projekto dalyvius supažindino su fizinio aktyvumo nauda, taisyklingu judėjimu ir pakvietė išbandyti jėgas netradicinėse veiklose. Visos sportinių užduočių atlikimo stotelės buvo išdėstytos Žygaičių gimnazijos lauko erdvėse, o renginio pabaigoje mokiniai, mokytojai ir svečiai apdovanoti prizais. Už pagalbą įgyvendinant projektą dėkojame partneriams – Tauragės visuomenės sveikatos biurui (G.Nairanauskaitei, A.Vladičkai, R.Lešinskaitei, J.Marozienei, K.Preikšaitienei), o už suteiktą galimybę įgyvendinti projektą ir skirtą finansavimą Tauragės rajono savivaldybei.

Projektas buvo ypatingas, nes jo metu ne tik įgijome žinių apie maisto etiketes, jų analizę, pirmąją pagalbą, bet ir fiziškai išbandėme jėgas šokdami, vaikščiodami šiaurietišku būdu ir linksmindamiesi ant batutų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą